tiskárna canon pixma mp270

Ahojte,

máme novou tiskárnu, ale nikde nemůžu najít význam symbolů na předním panelu tiskárny. V příručce to není a na netu jsem nic nesehnala. Jde mi o výstražný trojúhelníček s bleskem uvnitř. Teď se to tam objevilo, tak radši netisknu :))

Poradíte prosím?

Díky

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

můžeš to vyfotit? :)) nedovedu si představit, jak to asi vypadá.. co to může znamenat? poškození elektrickým proudem?

Obrázek uživatele sarah

Tady je ta fotka... nevím, co to znamená a nechápu, proč nemají v příručce vysvětlivky pro ty symboly... :shock:

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

teda.. to je hezké.. zkoušela jsi tiskárnu na chvíli odpojit ze zásuvky?

Obrázek uživatele sarah

no už to tam mám 3. den, tak se občas přijdu kouknout, jestli to nezmizelo... nastartuju tiskárnu a ono to tam furt je. Chápu, že mi s tím asi neporadíš, spíš bych potřebovala odkaz, kde mám ještě hledat ten manuál, ať vím, co to znamená...

Obrázek uživatele Michal Čížek

ahoj, to znamená: (13) Kontrolka Alarm
Tato kontrolka svítí nebo bliká oranžove, pokud dojde k chybe, napríklad pokud dojde papír ci inkoust.

Tady je ke stažení kompletní manuál: http://diplodocs.cz/uzivatelska-prirucka-navod-k-obsluze/CANON/PIXMA%20M... stránka 8 bod 13

Obrázek uživatele sarah

misacek3030: děkuji moc. Takže je to inkoustem. Cartridge jsem naplnila plnící sadou a pak to vyskočilo.
Děkuji :))


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.