Epson Stylus SX510W/SX515W - tiskárna offline (*VYŘEŠENO*)

Zdravím přátelé,
mám problém s tiskárnou Epson stylus SX510W/SX515W. Při instalaci ovladačů mi vyskočí chybová hláška: Tento program má známé problémy s kompatibilitou. (ovladač k programu: EpsonNet Print). Přesto dám spustit program a instalace beží dál až do chvíle, kdy probíhá nastavení připojení. Pak mi tam vyskočí hláška: instalace se nezdařila.

Tuto tiskárnu už máme nainstalovanou na dvou dalších noteboocích a bez problému komunikace funguje,tak nevím v čem by byl problém. Jediné co mě napadá, tak se pokusit stáhnout nejnovější ovladače. Co vy na to? Máte nějaké zkušenosti s touto chybou?

Používám router: NETGEAR WNR2000, a na notebooku mám operační systém windows 7 64-bit.[/i]

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, zkusil bych instalačku spouštět jako správce, ty další 2 NTB mají stejný systém? Pak bych také zkusil instalačku spouštět v režimu kompatibility třeba s XP

Obrázek uživatele Sali_cze

Tak vyřešeno, stáhl jsem nejnovější ovladače s kompatibilitou pro windows 7 64-bit. Ty dva další NTB mají jiný operační systém (windows vista). Tak asi proto to nefungovalo. Jinak díky