PC do 6000Kc

Zdravim,

mohli byste mi ohodnotit tuhle sestavu. Bude slouzit jen na nejake kancelarske veci(office), internet a filmy (+ nejaky jednoduchy hry - zadne 3D rezby ).

Az si pak nasetri penize tak tam chce dat nejakou low end grafiku na uz lepsi hry (ma monitor s rozlisenim 1366 x 768).

http://www.czc.cz/347dst94bchjh9q6018mqif794/seznam

diky

Obrázek uživatele sasha.cz
[77289] PC do 6000Kc

Ono postavit Pc do 6.000,- je opravdu nemožné, v tebou navrhovaném chybí grafická karta, bez té Ti to nepoběží. Zde bych volil variantu AMD APU s integrovaným grafickým čipem, ten zvládne bez problémů nenáročnější hry. Takto bych to viděl + periferie

Obrázek uživatele Rexistens
[77290] PC do 6000Kc

zakladni karta ma integrovane graficke jadro HD3000 - neni to zadny zazrak, ale sam snim mam zkusenosti ze sveho PC a na beznou praci je to vic jak dostacujici (a ja na tom hral i half life2 nez jsme poridil grafiku kartovou:))
uvazoval jsem i o fm2 socketu a A6-5400k ale tak tam je zase docela dost mizerny ten procesorovy vykon....
takhle bude mit, za 6000 + 2000 KC za winy, PC kam kdyz si koupi casem grafiku tak to bude i na hry (jako nejnovejsi hru co ma Blur :) , zadne akcni nehraje a max co si kdy koupi z moderni hry je simcity5 :)
A pokud si ji nekopi tak to stejen pojede na kancelarske veci co potřebuje predevsim :)

Obrázek uživatele sasha.cz
[77291] PC do 6000Kc

Ajo sorry, nevšiml jsem si té desky....tak pokuď to stačí tak je to v pohodě, akorát z toho zdroje je mi špatně :))

Obrázek uživatele Rexistens
[77292] PC do 6000Kc

nj ten zdroj je hodne spatny...ale tak spotřeba celeho PC je podle toho pocitace spotřeby nejakcyh 87W a na to to bude stacit :)

Obrázek uživatele sasha.cz
[77293] PC do 6000Kc

Tak spotřebu neřeším, ale tu kvalitu....z té se mi chce brečet...


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.