Notebook na hry do 15 000 Kč

Zdravím vespolek,

mám těžký úkol, a to sehnat co nejvýkonnější notebook na hry do 15 000 Kč +- nějaká ta 100vka.
Našel jsem tady tenhle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=79910

Mohli by jste mi prosím poradit, zda je to dobrá a výkonná volba za tu cenu? na dražší modely už jít nemůžu.

Popřípadě jaký takový notebook by jste vybrali vy?

Děkuju.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

vůbec není špatný, já bych možná zvážil ještě http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=77790 , má o něco větší disk (pokud 50% můžeme považovat jako něco :)) ) oba jsou to suprové kvalitní ASUSy..

Obrázek uživatele Daff.cz

TOBiAS koukám že jsou to celkem stejné modely, akorát s jiným diskem a procesorem. Nicmeně velikost disku tady zase nehraje skoro žádnou roli, ta 320ka je plně dostačující. Na druhou stranu, nikdy bych si nekoupil žádný PC nebo notebook s AMD procesorem. Neptejte se mě proč, prostě preferuji jen a pouze INTEL. Takže koupím ten notebook co jsem navrhl já.

Ale velmi děkuji za pomoc TOBiAS, moc mi to pomohlo :D

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

já bychs e tě docela ptal proč, protože by mě tvé, dozajista racionální, argumenty zajímaly.. já bych měl zase docela odpor k Intelu, zejména po tom, co vše dělá..

Obrázek uživatele Daff.cz

Nedokážu odpovědět... prostě intel před amd, stejně tak jako ati před nvidií... čistě můj subjektivní pocit.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

zrovna v tomto případě - Core i3 vs Athlon II X2 - jsou skóre vyrovnaná a ani s jedním neuděláš chybu, ale jsou místa, kde by tě Intel, zejména v segmentu do 5000 korun, mohl pěkně mrzet.. něco tě k tomu vést musíš, nemůžeš jen tak, protože se ti "to logo líbí", říct, že ho preferuješ.. chápal bych, kdybys preferovat intel i nVidii, ale pokud preferuješ ATI (což je vlastně AMD), nechápu, co tě vede být proti AMD :shock:


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.