Notebook do 8000 Kč

Sháním notebook (netbook) do 8000 Kč, možná by mohl být o něco dražší (mám možnost koupě ze skladu se slevou). Na sledování filmů, internet.

Obrázek uživatele kiko261

Tak na sledovanie filmov a internet ti stačí obyčajný notebook lenže našiel som tu jeden celkom dobrý a priamo úmerny cene čo sa týka komponentov a to konkrétne tento: http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g505-black-d455824.htm rozpisovať ti tu o ňom nebudem - všetko je na alze, ale čo som čítal recenzie tak na tom skúšali aj nejaké tie novšie hry ako Tomb raider AC 3 takže podľa mňa je to výborná voľba a tak isto nieje to žiadna neznáma značka - je to Lenovo a sám som fanúšik aj AMD :-) čiže ja ti to odporúčam. Upozorňujem ale že je bez operačného systému (čiže neobsahuje napr. windows...) Takže ak by si ten ntb zobral musel by si ho tam doinštalovať a či warez alebo máš kúpený alebo kúpiš to je na tebe :-).

Obrázek uživatele Nighty

Díky.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Pokud tohle bylo za 8 tisíc, tak je to opravdu dobrá koupě. :)

Obrázek uživatele Nighty

Tak notebook jsem chtěl objednat ale na skladu už není, můžete poradit jiný, cena cca do 9000 Kč.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Už jsem to tu psal asi vícekrát - šel bych po B590 minimálně s Pentiem, nebo po G500 (nástupce B590 s novým designem šasi, jinak téměř totéž, +-konfigurace). Nebo to Sko, i když je s Celeronem - no zas je totiž tenčí a lehčí... To už hodně záleží na používání.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.