Jaky vybrat netbook kolem 5-6000,- ?

Dobry den,

odesel mi muj milovanej malej asus 1001ha(vlastni vinou :D ) a tak potrebuju vybrat novej,chtela sem sehnat nakej s xpckama,bohuzel vsude vidim jenom orezany winy 7 starter, s tim sem se teda uz smirila,par netbooku kolem 5-6 tisic sem nasla, ale nevim, do jaky znacky jit, acer ma docela hodne kousku na vyber ale bohuzel se me drzi zkusenost z minulosti, kdy muj prni netbook byl prave acer a moc dlouho teda nevydrzel a taky zkusenosti znamych. Mam hodne rada asusy,mela jsem dva a slouzili dlouho a bezchybne ale ted uz je na trhu vic znacek a ja nechci jenom ze zvyklosti koupit neco horsiho,jenom protoze sem na to byla zvykla.Nehledam nic narocnyho,chci to pouze kvuli netu,pekne do postele na filmy a hudbu, takze to nemusi bejt super vykony ale aspon tech 320gb tam chci,prave kdyz koukam na ty nejlevnejsi,tak nevidim nejakej extra rozdil v parametrech,jenom znacka se lisi,ale kdyz uz mam mit novej notas,tak neco trochu vylepsenyho bych na nem uvitala. Tak co byste mi poradili,do jaky znacky jit?

A jeste jestli vite,kde dobre nakoupit,musim to vzit bohuzel na splatky a jediny co me napada electroworld a alza ale moc tam toho na vyber teda nemaj...

Dik moc za rady

Obrázek uživatele veronika24

Jo a jeste aby nemel takovej ten hladkej lesklej touchpad,po tom mi nikdy neslo jezdit prstem a to sem mela prave i u toho acera,nejlepsi je takovej trochu drsnej a zrnitej...

Obrázek uživatele sasha.cz

Ahoj, mladá má tenhle a můžu teda říct, že jsem byl překvapen http://www.alza.cz/asus-eee-pc-1011px-cerny-d322890.htm neskutečná výdrž baterie, pokuď neni na nabíječce, tak je prakticky neslysitelnej, na internet a filmy ideální.

Obrázek uživatele Michal Čížek

souhlasím se sashou i se značkou, jsi další člověk se zkušeností asus vs. acer.
W7 startér je osekanej, ale pro tvé použití dostačující, pokud si budeš chtít změnit plochu na startéru, jsou ktomu prográmky, takže následně to nepoznáš, že je to jen startér

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Za mě taky souhlas..

Chtěl jsem navrhnotu 1366x768 displej, bohužel v kategorii do 7K byl jediný model - poměrně slušné Lenovo s na můj vkus dementní klávesnicí http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-s205-cerna/100217/produkt - takže asi nic.

Obrázek uživatele veronika24

Ok,diky moc za rady,ten Asus vypada v pohode,ale ted koukam,ze je to asi ten samej co sem videla na http://www.electroworld.cz/product/pocitace/notebooky-netbooky-komplet-s...
ten je za 5500 coz je pekna cena ale zas v popisku ma jenom 3clankovou baterku coz znamena mensi vydrz,tak vidim spatne nebo tam maj nekde chybu? Uz sem se teda rozhodla,ze to bude jeden z tech malej asusu,jenom sem zmatena mezi tema pismenkama 1011px a podobne,myslite ze se vyplati kupovat ten nejlevnejsi cca kolem 5500,- nebo kdyz si tak 1000,- priplatim tak muzu mit neco trochu vic,teda krome 6-ti clankovy baterky,protoze me proste pride,ze krome ceny se ty asusy vubec nelisi....?

Jeste jednou diky

Obrázek uživatele Michal Čížek

ano to je to samé krom baterie, pokud by sis tu 6čl baterii dokupovala, dáš za ní víc než rozdílnej litr

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Taky bych šel do šestičlánku.

Obrázek uživatele veronika24

Ok tak du do nej,diky vsem za rady


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.