Herní Sestava 25000,-kč

Obrázek uživatele Martass

Řekli mi tady, že seagate jsou víc poruchové a lepší by byl WD, já si to taky myslím, ale na jiných forech zase seagate chválí a do herní sestavy bez ssd se hodí protože je rychlý, tak si to musíš rozhodnout..

Jestli ti de hlavně o herní výkon, tak je asi lepší nějaká i5 K nebo stačí třeba i5 4440 a dej to do grafiky, ale koukám, že tu máš výkonnou dost. Jestli ti jde o normální výkon nejen na hry a možná i na hry do budoucna tak je dobrý xeon ( i7 bez grafiky a je levnější)

Ale já nejsme ždný odborník.

Obrázek uživatele patrikas

Martass wrote:
Řekli mi tady, že seagate jsou víc poruchové a lepší by byl WD, já si to taky myslím, ale na jiných forech zase seagate chválí a do herní sestavy bez ssd se hodí protože je rychlý, tak si to musíš rozhodnout..

Jestli ti de hlavně o herní výkon, tak je asi lepší nějaká i5 K nebo stačí třeba i5 4440 a dej to do grafiky, ale koukám, že tu máš výkonnou dost. Jestli ti jde o normální výkon nejen na hry a možná i na hry do budoucna tak je dobrý xeon ( i7 bez grafiky a je levnější)

Ale já nejsme ždný odborník.

Taky teď čtu o seagate a asi taky přemýšlím o jiném HDD . Xeon mi taky už někdo doporučil ale bojím se toho protože je to je hlavně procesor na servery ne ?

Obrázek uživatele Martass

Je to i7 bez grafického jádra, že je určenej pro servery bych bral jako + že by mohl být spolehlivější (ale spíš bude stejný)

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Xeony do desktopu jsem ještě nezkoušel, když tu máme klasický desktopový... Máme tu teď nějaký technický problém a toto téma se mi nechce na stolním načíst a na mobilu je fakt pruda projíždět ty odkazy, ale slyším tam správa jmena.
Nevzal bych seagate, v notebooku mi odchází druhý po reklamaci a za poslední tři měsíce jsem měnil asi 50 disků, jeden byl wd a jeden starý Hitachi, hádej co byl zbytek. Pak co je to za skříň? Nad 1500 sdi zaslouží ten stroj. Osobne bych si nevzal ani nic MSI pro stejné důvody, ale ta g55 gaming má fakt dobrou výbavu za tu cenu. Bohuzel o kvalitě a životnosti můžeme je doufat...
Zvaž zdoj modulární 650 a zamyslel bych se nad Radeon grafikou. A to nejen proto, že si myslím že je lepší, ale ze na AMD platformě teď budou všechny konzole, a očekávám velkou optimalizaci. A tak vůbec se teď AMD probouzí a funguje... Procesory budou též optimalizován na Fx, ale ani přesto se ti AMD nevyplatí, FX8350 tak tak stíhá R9 280X...


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.