Herní Pc do 15 000kč. spěchá to.

http://www.czc.cz/dhogn796v6jcjb0qlrh96383ad/seznam

U tohoto se už neprodává ta zadaná základní deska. Se Stavbou Pc nemám zkušenosti, proto bych chtěl nějakého odborníka, který by mi ji sestavil.

Chtěl bych tam mít tak 750 a více GB pevneho disku. Jinak ta sestava byla dobrá. Jen nevim jakou zakladovku.

Mohl by mi ji někdo sestavit na CZC??

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Seznam upraven, díky.
Disk je volen s ohledem na rychlost systému, ale existuje tentýž i ve 750GB verzi. Ovšem systémový disk se nevyplatí zaplnit celý, zpomaluje se tak.. Přinejmenší ho aspoň rozdělit wiz www.pcporadenstvi.cz/jak-rozdelit-pevny-disk-hdd případně na systém využít služeb SSD, ale to je dražší sranda...

Počítač sestaví na CZC zdarma (zaškrtnout volbu při objednávce)

Obrázek uživatele patriks16

mohl bych vyměnit grafickou kartu za tuto??

http://www.czc.cz/sapphire-hd-7850-2gb-oc-gddr5-lite-retail/111845/produ...

Bylo by to kompatibilní?? Jinak moc díky

popřípadně bys mi mohl doporučit nějakou výkonou graf. kartu do těch max 4000-4500 kč.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Na to jsou další seznamy, ke kterým jsi se určitě doklikal - lepší grafika potřebuje být krmena pořádným procesorem, i když tohle 4jádro by mělo téměř vždy vystačit... Takže ano, je to možné, byť v některých situacích nebude grafika využita naplno.

Obrázek uživatele patriks16

tudíš zůstat raději u té co máš v sestavě? Bude to myslím i méně náročné na peníze.

Obrázek uživatele sasha.cz

Ten Phenom ji v pohodě nakrmí, s tím bych neměl strach....

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Třeba v Metru 2033 ji ten Phenom skutečně brzdí, Sasho. Ale jako špatná koupě to není a rozhodně větší FPS přibude při přidání stejné částky do grafiky, než kdybys to dal do procesoru...

Obrázek uživatele sasha.cz

Tak Metro jsem tedy nehrál, já beru jako měřítko BF3. Zatím jsem se nesetkal že by v této kombinaci procesor brzdil. A i kdyby, není problém ho přetočit....

Obrázek uživatele patriks16

a jaký z tohoplyne tedy závěr, v bohatě bude stačit tu, kterou máš v sestavě?? viz 1. odkaz. Rozjede to bf3 na full?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Zrovna bf3 je příklad hry, která není procesorově extra náročná, takže by zde HD7850 jela naplno, a co já vím, tak ta zvládá BF3 na max. Ale máme ji spárovanou s FX-6200 procesorem..

Obrázek uživatele cernousek25

Nemohl bys sestavit herní pc za 15000Kč?? Aby bylo za 15000 a byl nejvýkonější za tu cenu. ještě lepší než patriks navrhuje v 1. odkaze.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Kouzelník nejsem, ale dá se použít ta zmíněná sestava se zmíněnou lepší grafikou.. Stačí si pozorně přečíst celou diskusi :-)

Obrázek uživatele cernousek25

rozjede tato grafika
http://www.czc.cz/sapphire-hd-7770-ghz-edition-oc-1gb-gddr5/103841/produ...

hry jako crysis 2 popřípadě crysis 3??

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Podle testů by 30 FPS na Ultra detaily ve FullHD neměl být problém při Crysis 2. O Crysis 3 lze jen těžko usuzovat - očekávám, že bude minimálně 2x náročnější, čili FPS na Ultra padnou pod půlku.. Ale těžko říct. Samozřejmě ať už na jakékoliv, tak to určitě rozjede..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.