grafická karta na ASRock 775i65G

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit jakou grafickou kartu koupit na můj pc s těmito parametry? Mám nainstalovaný windows7 (32) jede docela ok, ale není to jak s Xp, hry nehraju, tak spíš něco levnějšího do 1000 Kč (ps nezdají s eVám ty komponenty poslední dny předražený?) DĚKUJI

EDIT by TOBiAS: název mi stačí :))

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

spíše mě zajímá, jaký v tom máš procesor, jaké máš paměti, jaký zdroj..

počítám, že jedeš přes integrovanou grafiku.. no, ta je vcelku obyčejná, ale stále je lepší než GMA945, na které mi na Netbooku jede W7 Ultimate bezproblému, avšak záleží hodně na rozlišení...

každopádně jakákoliv grafika do tisíce korun se příliš nevyplatí co do poměru cena/výkon, ale asi nemá smysl kupovat extrémní grafiku.. nutno ale podotknout, že třeba taková HD4650 je velmi výkonným kouskem na kterém už se dá dělat více věcí..

Obrázek uživatele jiri.kapral

ahoj, děkuji, jestli je ta grafická karta dobrá a jela by, tak bych do ní i šel, ta tisícovka je +/- :-)

procesor Intel celeron CPU 2,53 GHz
externí takt 133MHz
maximální takt 2527MHz
typ centrel procesor

paměti mám dvě 1GB a 256 , tedy dohromady 1256MG jsou to DDR 400 MHz

zdroj mám 400 W

pořádně nevím z kterých grafických karet můžu vybírat, protože při koupi ramek jsem vybíral z 400MHz a taty ty grafarny mají ramky 2ddr a víc, to nevadí?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

pokud máš 2x 1GB, tak máš 2280MB nee? :P

aaha, jedná se o celeron.. starší deska s AGP.. no zde je spíš výkonnostní brzdou procesor, nežli grafika, nic víc než to nejlevnější http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=70890 nemá smysl pořizovat..

grafika je nezávislá, takže může mít klidně DDR3 a zbytku počítače to nevadí :)

Obrázek uživatele jiri.kapral

děkuji, tu grafickou kartu koupím :-) , stěmi ramkami jsem se blbě vyjádříl, mam jen dvě a celkem dělaíj 1256, už dávno bych dokoupil do 2 gb, ale to navýšení cen mě zarazilo, na této základovce smím mít víc jak 2 GB? everest mi kdysi ukázal max 2 ..

tak díkk díkec!

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

ano, maximem jsou 2GB - 1GB na slot..

no ceny jdou spíše dolu, ale u starého jdou spíše nahoru, protože se už nevyrábí..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.