Windows 7 na firemních PC/ Grafika nVidia GTx560Ti herní PC

Téma 1.
____________________________________________________________________
čau rozjedu na těchto Shitkách Win 7??
Jako firemní počítače nechci kupovat žádný nový sestavy tak chci alespon na ty starý instalnout W7 (uplně tu nejzákladnější Home)
PC č.1´= Intel Pentium 4 3.40GHZ Presscot
768MB Ram
nVidia FX5200
160GB
Pc č.2 AMD Sempron 1.6Ghz
1024MB ram
nVidia FX5100
160GB
_________________________________________________________________
Téma 2.
U grafiky nVidia GTx560 Ti když hraju nějakou hru tak asi po 10 min . se mi vypne obraz..
Přehříváním to není.. (48C*) Nataktovaná taky není , Dělá to od nainstalování Aktualizace .
Ale např u Crysis 2 mi to nedělá tak nevím co s tím...
____________________________________________________________________
S Pozdravem Mr.X

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, chce to alespon 1GB RAM, jinak jsem na podobných strojích W7 viděl, ale žádná sláva.

Pokud to dělá po aktualizaci, tak jí odinstaluj, nebo stáhni novější ovladač GK. Testni teploty GK MSI kombustor http://www.geeks3d.com/20110407/download-msi-kombustor-2-0-2/
V okně BURN IN TEST nastav u 3D API D3D9 a spust test kliknutím na GPU BURN IN TEST, klávesou T vyvoláš teplotní graf. Nech to běžet aspon hodinku

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Těch 48°C ti nevěřim, leda bys byl na sibiři.. Takže sáhni na chladič samotný (kovovou část), případně ze zadní strany karty by měl být kohový oblouk okolo čipu. Pokud tam ucítíš větší teplo, než z chladiče, máš problém..

K tě kompům - u W7 už je opravdu důležité mít dvoujádro, nebo procesor s hyperthreadingem.. Mám Win7 na Athlonu 2GHz a je to fakt docela záhul - třeba hry, který dřív vklidu chodily na XP teď chodí jen tak tak, protože systém prostě potřebuje nějaké aktivity na pozadí, správu procesů a tak, ale to jedno jádro mu nestačí, respektive musí na něm jet multitasking a přepínat a to se projevuje drobnými seky ve hře, nebo to třeba odmítá reagovat na stisklou klávesu, protože to zornva zpracovává něco jiného. Jako pro běžný provoz nebude problém, pouze jak říká Michal, tu 1GB ramku alespoň, ale to je otázka co jsem koukal 50 korun na Aukru.. Ten Sempron asi bude mít větší hoňku...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Tu grafiku jsem včera večer ještě přepastoval a vyčistil... Ještě jsem to netestoval...
_______________________________________________________________________

Ty PCčka fakt na hry nebudou jenom na Office ,Internet,účetnický programy atd. popřípadě Photoshop. Na ty Sevenky chci přejít jen kvůli tomu že XP ztrácí podporu...

Obrázek uživatele Michal Čížek

Může být, krom photoshopu, tam to budeš muset popohnat RAMkou, jinak nic neuděláš ani vystřihnout kus fotky :)) , internet a běžná práce zafunguje.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Jojo, ale na tom sempronu se občas může vyskytnout nějakej lag a freeze, protože ten procesor bude většinu času obsluhovat přerušení, než skutečně počítat :D


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.