Využitie procesora 100%

Potrebujem strašne poradiť mám windows 7 a dall som si na plochu miniaplikáciu na využitie procesora.A chvilu mi ide procesor na 45% a potom stale na 100% aj keď nič nerobím tak stále 100%.Kde zistím chybu?

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, spust správce úloh a sleduj který proces zatěžuje CPU, pak vypni tu miniaplikaci a zase sleduj.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Mám spustených strašne málo procesov, a najviac zaberá chrome.exe a ked vypnem aj chrome stale 100%.Ani na 99% to neklesne.

Obrázek uživatele Michal Čížek

toto využití CPU je nový jev, nebo to už takto běží delší dobu? Mohl bys zkusit OBNOVIT POČÍTAČ DO DŘÍVĚJŠÍHO STAVU, vybrat datum, kdy to ještěnedělalo a pak nechat systém prohlídnout ESET scener http://www.eset.cz/cz/domacnosti/produkty/online-scanner/

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Vypadá to že tam máš nějakej sajrajt,zkus to project Malware.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Preinstaloval som komplet windows...a stale mi to robi.aj na XP aj 7 ak vista...Proste chvilu ide PC pohode 15-40 % a potom stale 100% cca po 15-30 minutach.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

A co máš za procesor a jakou Gk ?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

stiletos wrote:
A co máš za procesor a jakou Gk ?

Co to myslis Gk?A procesor mam AMD athlon x2 64

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

GK-Grafickou kartu,může to dělat i špatná RAM paměť a nebo je ten procesor v čoudu ,ale to se stává málokdy že by odešel,sám mám tyto 2 kusy a stále jedou ,tim malware si to projel?Že jsi to přeinstaloval je hezký ale může to tam bejt někde zavirovaný ovšem jestli jsi před tím formátoval disk tak to tím nebude.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Som všetky oddíly odstránil a nanovo pridal.A stále to robí.

Obrázek uživatele Michal Čížek

dej sem screen ze záložky HEALTH HD Tune trial 5 www.hdtune.com/files/hdtunepro_500_trial.exe , je v PC jeden disk?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

V pc mám 2 disky tak som urobil screen obidvoch diskov.

Obrázek uživatele Michal Čížek

ten WD je systémový?
stáhni REG CLEANER http://www.slunecnice.cz/sw/regcleaner/ instalaci i program spouštěj jako správce (prav. klik a spustit jako správce) záložka START UP a vlož sem screen. Když spustíš systém ve stavu nouze s prací v síti, půjdeš na internet, sleduj, jestli i ve stavu nouze se bude CPU vytěžovat.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Ten Samsung je systemovy. screen prikladam.

Obrázek uživatele Michal Čížek

řádek 5 a 8 vlevo označ a vpravo dole dej odstranit vybrané. Zkus také odpojit ten WD disk aby ti jel jen systémový, jak to vypadá ve stavu nouze?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

v stave nouze to iste.

Obrázek uživatele Michal Čížek

pak to dělá HW, zítra na to mrknem

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

ok

Obrázek uživatele Michal Čížek

budeme pokračovat jen tady, předpokládám, že obě vlákna je o tom samém problému. Odpoj nesystémový disk a dej vědět, jestli nastala změna.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Nie nenastala. :(

Obrázek uživatele Michal Čížek

když je CPU vytížen, jak dlouho trvá, než počítač otevře třeba win okno, nebo internet stránku?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Hned ako ked je na 20% ziadny rozdiel v tom neni...Ale zaujimave je ze ked je PC na 100% aj hodinu a ked PC restartne uz je normal tych 15-20%

Obrázek uživatele Michal Čížek

pokud je CPU vytížen 100% otevírá se okno hodinu?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

NIE!.Vravim ze ci je na 100% alebo na 20% stale sa otvara tak isto...Hned uplne rychlo kliknem a uz je otvorene.

Obrázek uživatele Michal Čížek

pak mi teda vysvětli kde je problém? já myslel, že při vytížení CPU, PC nepracuje svižně, že se zasekává. Dle výpisů v PC žádné škodlivé procesy nejsou, jen ten disk WD už nabírá na stáří, ale ještě žádná tragédie. Nestahujou se ti a neinstalují automatické aktualizace, nebo antivir neprovádí kontrolu systému? Tady nebude ani HW problém, až se začne systém sekat a zpomalovat, pak má smysl něco hledat. Takhle to budou nějaké operace, které neovlivnují činnost systému.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Takže keď mi ide v miniaplikácii využitie procesora na 100% nevadi?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Takže keď mi ide v miniaplikácii využitie procesora na 100% nevadi?

Obrázek uživatele Michal Čížek

Pokud se přitom nebrzdí systém, není to nic co by mělo vadit, zvlášt na čisté instalaci, zaktualizuj všechno a nech to běhat. Až se bude sekat, pak bude problém, ale nyní tam nebudeš mít ani virus, ani HW problém.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

A je to tu.Teraz mi to už blbne.Ak je procesor na 100% tak stále mi vedľa myšky sa toči to koliečko ako keď sa niečo načítava, ďalej keď scroolujem v prehliadači alebo v nejakej zložke ide to sekano. OVLADAČE AKTUALIZOVANE.

Obrázek uživatele Michal Čížek

prohlížeč je teda chrome? zkus i firefox jestli je to samé

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

jj vsetky prehliadace to roba...Aj ked v zlozke scroolujem to iste.

Obrázek uživatele Michal Čížek

dej sem ještě další screen z HD tune záložka healt, toto už by mohl dělat disk, ale poslední screen nebyl zas až tak hroznej, uvidíme.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Je to presne to isté čo predtím.Screen sa robit neoplatí kedže je to také isté stále.

Obrázek uživatele Michal Čížek

hele to je nějaký prazvláštní, bude se teda vylučovat, sežen (pujč) jiný disk a instaluj systém na jiný disk

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

To iste

Obrázek uživatele Michal Čížek

má základní deska integrovanou grafiku? jestli ano tu externí vytáhni a pracuj na integrované.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

nie nema integrovanu

Obrázek uživatele Michal Čížek

takže disk vyloučíme, je od PC vše odpojené, různé flešky tiskárny atd, do PC je zapojeno jen mouse, klávesnice, monitor a internet.
V PC je jen 1 disk. Ted nevím jestli jsi to už dělal, ale napíšu to.
Odzkoušet jiný zdroj, jiné RAM a jinou grafiku, vždy pojednom, zůstane jen základní deska s CPU. Zapátrej v paměti, jak byla na CPU nanesena teplovodivá pasta a pak přiložen chladič, nesundával se chladič potom?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Vyriešené, popozeral som znova dnes celý PC podrobne,A už to nerobí, procesor ide iba na 100% ak robím viac veci install atd.Ale to je hadam normalne.takze hotovo

Obrázek uživatele Michal Čížek

to je, a co jsi tam objevil?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Praveze nevim.

Obrázek uživatele Michal Čížek

:)) no tak víš jestli jsi hejbal s kabelama v PC, nebo konektorama, nebo jsi dělal něco v systému?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.