Toshiba Satellite Pro 6000

Dobrý den, tento ntb se sám od sebe vypne cca po 10 min od zapnutí,ikdyž je stále napojen na adaptér,to samé dělá i na baterii. Zesená síťová dioda svítí zeleně a i baterie se dobíjí,ale po samovolném vypnutí začne blikat oranžově a ntb nejde spustit,až tak za 20 min. Poradí někdo ?

Obrázek uživatele tatik

Zkontrolujte teplotu.
Píšete, že nejde spustit. Když se vypne, vypne se nebo restartuje? Když je vypne a vy jej zapnete, co se stane?

Obrázek uživatele macc3

teplota CPU je max. 72 st. Ten ntb se úplně sám od sebe vypne a nejde hned nastartovat

Obrázek uživatele tatik

Můžete napsat jaký máte procesor?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

max 72°C??? takovouto teplotu bych pochopil třeba u GK, ale u cpu ne.. CPU má standardně nastavenou overheat teplotu na 80°C, někdy i míň.. v tom by mohl bejt zakopán pes.. pokud je NTB nový, nezbyde ti asi nic jinýho,než reklamace.. chlazení u NTB je vždy choulostivé a majitel NTB s tím většinou nic neudělá.. můžš zkusit ho co nejvíc zchladit, dát ho ven, dát na to ty mrazící gelový cáčky a já nevim co eště a pokud se doba restartu alespoň o pár minut oddálí, tak to bude jasný..

Obrázek uživatele macc3

je to už dědeček ...procesor je asi nějaký 1,1 a zkoušel jsem to zapojit v autě do zapalovače a tam to běželo normálně.Jde o to, jestli to je špatný síťový zdroj,nebo se přehřívá CPU...v tom autě bylo okolo 0 st :o)

Obrázek uživatele tatik

ten procesor se dá zjistit přes "systém" nebo nějakými prográmky jako např. sandra. Potřeboval bych vědět, jaký tam je přesně typ.

Obrázek uživatele macc3

tak momentík

Obrázek uživatele macc3

cpu je Mobile Intel Celeron-S 1066 Mhz

Obrázek uživatele tatik

mám obavy, že na vině bude procesor. Hledal jsem u výrobce a maximální teploty jsou uváděny kolem 70°C.
Koukněte do BIOSu, jestli nemáte nastavenu teplotu, při které se počítač restartuje.

Obrázek uživatele macc3

to bych mohl,ale nevím kde to tam hledat,nebo aspoň jak to je formulováno v angličtině

Obrázek uživatele macc3

zkusím tam dát speedfan a nastavit nějaké mezní teploty...ale mrknu i do toho BIOSu....jen to najít.,..hm...hm

Obrázek uživatele macc3

tak speedfan pěkně hlídá teploty,jsou až o 20 st menší ,ale stejně se to vypne opět...v tom BIOSu jsem to nikde nenašel

Obrázek uživatele tatik

Chcete říci, že se počítač vypíná při 50°C ? Nebo jak je to s teplotami?

Obrázek uživatele macc3

no ano,ale jen když je na síť zapojený ...na baterii a v autě na cigareťák jede normálně , myslím, že je něco se síťovým adaptérem,taď se snažím ještě najít nejnovější BIOS,ale na stránkách toshiby nemohu najít můj model


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.