Sony Vaio SVE1512Q1EW - přehřívání?

Ahoj mam notebook Sony Vaio SVE1512Q1EW(1336x768) . Když propojím tnb a TV Sony Bravia FullHD(1920x1080) tak po cca 20 minutách vyzkočí obraz do takové podoby

viz.obr

propojuji přes HDMI zlacené konektory . Myslím si že je na vyně přehřívání grafiky a tak uvažuji o koupi chladící desky pod ntb .Jste stejného názoru nebo je chyba jinde ?

nastavení TV a ntb bylo první co jsem udělal abych mohl sledovat filmy v ve FULL
HD

ps: ntb je týden starý , tak prach a nečistoty bych tam nehledal .ntb je na rovné podložce bez textilie a pro jistotu jsem zadní část ntb podložil 2x propiskami kvuli cirkulaci vzduchu (zatím než koupím podložku :)) .Teploty se pohybují cca 50-70C což si myslím že není taková hrůza ale na sledování HD filmu v propojení s HDMI kabelem to bude asi chtít chladící podložku pod ntb co ? :-(

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Opravdu nikdo neví poradit ? 8-)

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, neřekl bych, že se jedná o přehřívání, pokud by se přehříval sekal by se ti obraz, až by to vypadlo úplně, navíc u prohlížení filmu se nemá co přehřívat.
co tam máš za systém W7 nebo W8? zkusil bych přeinstalovat ovladač, ale nejprve to odzkoušej na jiném monitoru, jestli není chyba v televizi. Pokud to udělá i na jiném monitoru, bude se chyba hledat v NTB, pokud neudělá hledej chybu v kabelu, nebo v TV.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Neudělal ti to obraz na displeji - grafika posílá na výstup totéž co na displej, takže bych to viděl na televizi - kor když vezmu v potaz že na televizi máš kolem obrazu malý černý rámeček, což je část, kterou doplňuje televize, a ten chcípnul taky. Vyzkoušej jný HDMI monitor (s tímhle a jiným kabelem), případně jiný HDMI zdroj tady k té televizi.. To by bylo fakt divné, kdyby to bylo v notebooku, ono je to celé divné. :D Spíš to bude v kabelu. S přehříváním to nemá jak souviset, ale že by se něco jako přehřál kabel? :D Normálně to předpokládám televize samozřejmě nedělá...

Obrázek uživatele ROMAN.P

Ahoj , tak jsem ntb zkusil na jiné TV (panasonic 1920x1080) a žádnej zkreslenej obraz . Přehraval jsem film v HD cca 140min přes HDMI kabel ( ipřes pučený i přes můj) a za tu dobu ani jednou obraz nespadl . Problem bude asi fakt v TV . TV už v záruce není to je škoda , ale urco to bude nekde v tom vstupu na TV v HDMI1/2/3

Asi vezmu vysavač a naplno TV vysaju :D

Obrázek uživatele Michal Čížek

:)) vyčisti jí, ale nevím nevím

Obrázek uživatele ROMAN.P

abych nenadelal víc škody jak užitku :( Asi servis počítám..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.