Sieťová Karta v NTB HP dv7 3050ec

Zdravím tak som tu zase nový notebook HP Pavilion dv7 3050ec sieťovka klasická Realtek PICe
Problém: Vypadne internet a napíše neidentifikovaná sieť
Chyba ISP: Vylúčené skúšané na 3 ISP + Kontrola kabeláže,výmena kabeláže a switchu
Reinštlovanie OS: Áno momentálne mám OME Windows 7 Ultimate x64
Kedy sa to stane: Proste som na nete a zrazu to spadne a napíše neidentifikovaná sieť
Drivre: Skúšal som najnoviše ale stále problém moemntálne mám čo mi poradili v HP
Koľko mám DW a UP denne: DW klasika keď nestahujem do 100Kb/s Upload ide okolo 400Kb/s kedže tam mám jednu aplikáciu ktorá beží NonStop
Chyba Aplikácie: Nie vylúčené ak som nechal záťaž napríklad na uploade cez browser rovnako spadlo.
Najlepšie Nastavenia: Sám neviem aké by boly výhodné poradí niekto?
Kabeláž: cat.5e koncovka klasická RJ-47 (4x menená ISP kedže to aj on kontroloval)
Rovnaká chyba aj na: Staršiom NTB MSI rovnaká sieťovka...chyba drivrov? alebo celého produktu
Vyjadrenie MSI: Servis -> Údajná Oprava -> Chyba pretrváva
Vyjadrenie HP: Servis -> Nesúhlasím rád by som vedel či im mám otrepať ich výrobok o hlavu a či sú tieto sieťovky vadné cez 2 roky na 2 rôzných notebookoch.

Ak viete ako riešiť tento problém prosím kontaktujte ma na e-mail jamira40(at)gmail.com som už z toho na nervy 2 roky mi nik nevie povedať kde v **** je chyba
Veľmi pekne Ďakujem ak sa nájde niekto kto pozná odpoveď a riešenie :)

Obrázek uživatele TheALuminium

Dobrý den,
na e-maily neodpovídáme, ale stejně vám asi moc nepomůžu :o
Problém myslím bude v HP, protože mám taky síťovku, která dělá hodně problémy. Není ale od Realteku, ale od Broadcomu, což je hrůza. Co jsem si pročítal váš příspěvek, tak mi snad přijde, že jste zkusil vše co se dá. Jen bych měl ještě pár dotazů. jak máte doma řešenou síť? Modem, router? Jak funguje síť jinde než u vás doma?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.