Problémy s tiskárnou HP Deskjet F4180 (*VYŘEŠENO*)

Když kliknu Tisk dokumentu, nemám v seznamu tiskárnu, která je připojena k počítači(HP Deskjet F4180).
Už jsem tiskárnu odinstalovala a znovu nainstalovala, nepomohlo. A navíc - když spustím program od HP tiskárny(Centrum řešení HP), ukáže se hlášení: „Nebyla nalezena žádná zařízení HP. Centrum řešení se nyní ukončí.“
Jednou také když jsem tiskárnu připojila, ukázal se mi nějaký průvodce, už nevím přesně jaký, ale skončilo to chybovým hlášením, že „Software instalovaný pro tento hardware neprošel testem pro získání loga Windows a nebyla tak ověřena kompatibilita se systémem Windows XP. Doporučujeme instalaci ukončit, pokračováním v instalaci můžete poškodit nebo omezit funkčnost systému nyní i v budoucnosti…“
Nejhorší je to, že nemůžu nic vytisknout, protože když zvolím „Tisk“, tak tu mou tiskárnu tam nemám(je tam jen nějaký Fax a ještě je nečinný…). Co je špatně?

Obrázek uživatele TheALuminium

Čím je tiskárna připojena k PC? Už Vám tiskárna šla v pořádku, anebo je to první spuštění?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Je připojena přes USB. Šla už 3/4 roku v pořádku, jsou s ní problémy poprvé

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Už je to vyřešeno. Odinstalovala jsem všechny programy od tiskárny a znovu jsem tiskárnu nainstalovala a všimla jsem si chyb, které jsem při instalaci dělala...už je vše v pořádku

Obrázek uživatele TheALuminium

Výborně, díky za napsání řešení ...