Poskozeny HDD Seagate 160GB + HDD Regenerator

Zdravim, ma nekdo nejaky zkusenosti ohledne programu HDD Regenerator?

Mam pevny disk s daty, ktere nechci ztratit, ale nechce se mi zas davat tisice za vytazeni dat od nejaky specializovany firmy. Zkousim HDD Regenerator a uz to mam pusteny druhej den a od vcerejska se to zastavilo na 2.01% a od ty doby se "zregenerovalo" uz 549 sektoru, jde to strasne pomalu, na to ze tich poskozenych sektoru tam muze byt klidne 312 mil :)) Nevim kolik tech sektoru jeste muze bejt poskozenych a jestli to ma vubec cenu.

Obrázek uživatele Eleanor1967

Ahoj, a co mas presne za problem...? HD nejde? podle toho co pises to moc nechapu..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Eleanor1967 wrote:
Ahoj, a co mas presne za problem...? HD nejde? podle toho co pises to moc nechapu..

Jo sorry zapmnel jsem tam napsat ze ho mam "poskozenej" v tom smyslu ze se na nej dostanu z druhyho disku ale jakmile sahnu do nejakyho citlivyho (poskozenyho)
souboru v nem, sekne se celej komp a ja muzu akorat tak restartovat, uz tenhle problem resim pomalu vic nez rok protoze nechci davat tisice za vytazeni dat od nejaky specializovany firmy. Uz jsem to stejne vypnul, bylo tam pres 700 chybnych sektoru a po dvou dnech projizdeni a "regenerovani" programem HDD regenerator to bylo porad to samy... Takze jestli mas nejakej napad jak si ty data z toho vytahnout svym zpusobem tak napis :)) jinak diky za odpoved

Obrázek uživatele rejnock

nechcu strasit ale pravdepodobne jsi ty data tim regeneratorem znicil uplne.Ale pokud nechces vyhaozvat penize tak stejne nic jineho jsi delat nemohl..PRavdepodoben to vypada na pozkozeny povrch disku s tim uz asi nic moc nenadelas.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.