Ovladače pro ATI radeon HD4650 AGP

Zdravím,

Chtěl bych poprosit o radu, setkal se už někdo s touto kartou?

ATI radeon HD 4650 AGP 1GB DDR2/128bit

Mám problém s instalací ovladačů, na cizojazyčných stránkách jsem se dočetl, že s ovladači jsou u této karty na AGP problémy. Bohužel jak tyto problémy řešit jsem se už nedozvěděl.

Vyzkoušel jsem už spoustu možností, ale pokaždé je něco špatně a např. hra assassins creed jde s touto kartou húř, než s mou starou kartou.

Věděl by prosím někdo, jak správně při instalaci postupovat??

Používám winXP professional

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

jaká je ta stará karta? tohle není žádný trhač pixelů... :)) ovladače z CD se nainstalují vpořádku? žádný chyba, žádné errory, výpadky, restarty, BSOD?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Bohužel nevím jak je stará:( Trhač to opravdu není, ale měla by to být jedna z nejlepších k dostání pro AGP.

Ovladače z CD se nainstalovaly bez problemu, proběhl restart, ale karta jakoby postrádala jakýkoliv výkon, je to horší, než se starou kartou Saphire Radeon X1650pro.

Např. ta hra kterou jsem výše psal mi se starou kartou šlapala nádherně, tahle karta má být lepší, ale hra je skoro nehratelná.

Stahoval jsem potom ještě ovladače od výrobce Gigabyte, pak z AMD(ati)
ale vždycky nastal nějaký problém, Nejdřív se stále dokola restartoval PC,potom se restartoval při instalaci ovladačů, instalace proběhla, ale v protokolu byla hlášena chyba....pak to proběhlo OK, ale zase v informacích o adaptéru nebylo nic, jakoby nebyl..:(

někde jsem našel i hotfix pro AGP karty, ale to taky nepomohlo a počítač se restartoval dřív, než se dokončila instalace

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

no výkonnější by být měla, ale tovje má očividně nějaký problém... máš k dispozici nějaký jiný komp s AGP slotem pro test?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

já určitě ne, ale kamarád má taky ještě tohle historický AGP, třeba by se to dalo zkusit.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

určitě, pokud nebude mít tak historický, že by měl AGP 4x... tyhle karty jsou obě pro AGP 8x...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

no něco zkusíme, každopádně díky za odpovědi:)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.