Nvidia 8400 gs

dobrý den.nedávno jdem si koupil grafickou kartu Nvidia 8400 gs.když jsem ji zapojil ¨kabelem vdi nebo dvi tak se poze zobrazila hláška NO SIGNAL a pak jen černá obrazovka.poradte co mam delat.dekuji za odp.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

zapojil kabelem.. kam? vdi je co?
kartu musíš dát (nepochopil jsem z tvého popisu, že jsi to tak udělal) dát do počítače do slotu na základní desce, monitor přijpojit ke kartě.. správně by karta měla sama najet..

je na ní nějaký ventilátor? roztočí se?

Obrázek uživatele Jurcik17

TOBiAS wrote:
zapojil kabelem.. kam? vdi je co?
kartu musíš dát (nepochopil jsem z tvého popisu, že jsi to tak udělal) dát do počítače do slotu na základní desce, monitor přijpojit ke kartě.. správně by karta měla sama najet..

je na ní nějaký ventilátor? roztočí se?


vse jsem pripojil-na zakladni desku a kablem vga nebo dvi a nic.chladič ma pasivní

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

no potřebujeme vědět zda vůbec karta naskočí.. nech to chvíli zapnuté a sáhni na ten pasiv.. je teplý? nebo aspoň teplejší než byl..?

Obrázek uživatele Jurcik17

TOBiAS wrote:
no potřebujeme vědět zda vůbec karta naskočí.. nech to chvíli zapnuté a sáhni na ten pasiv.. je teplý? nebo aspoň teplejší než byl..?

nechal sem to bezet asi 45 minut a kdyz jsem na nej sahl tak to bylo dost horky.rekl bych ze az moc.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

znamená že grafika najede ale nefunguje.. zkus ji v jiném počítači a pokud ani tak nepojede, můžeš jí prodejci vrátit :D

Obrázek uživatele Jurcik17

TOBiAS wrote:
znamená že grafika najede ale nefunguje.. zkus ji v jiném počítači a pokud ani tak nepojede, můžeš jí prodejci vrátit :D

tak to je v pr**li


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.