NTB Compaq C 700,pomale nacitani stranek (*VYŘEŠENO*)

NBT Compaq ma Vista Home preminu,pomalu se nacitaji stranky a kdtz tochu zamrzne tak stranka,ktera se orave otvira zustane v pulce jako stin a az za chvily se zase rozjede.Michale posilam HD tune a everest,teta na tom hlavne hraje hry a pri jejim veku(72 let)se nedivim ,ze to neni ok.Dekuji za pomoc.Chyba přenosu: Není mo·no zapisovat do ./files/health_hd_tune_137.jpg. Kontaktuj, prosím, administrátora/ku.Tot mi naskocilo pri posilani tech attachmenu,tak nevim,prosim Michale porad co s tim diky moc.A ted nejde poslat ani Everst.

Obrázek uživatele Michal Čížek

:)) ahoj, upni to třeba na uložto.cz a sem dej odkaz, disk by to mohl dělat,
mrkni také na START UP REG CLEANER http://www.slunecnice.cz/sw/regcleaner/ instaluj a spouštěj jako správce

Obrázek uživatele Michal Čížek

:)) no tak zas nic, ty jsi ten soubor nahrála jako soukromý, dej ho jako veřejný

Obrázek uživatele Danka

http://www.ulozto.cz/soubory/Marutek/ Michale promin,uz to snad bude ok,dekuji.

Obrázek uživatele Michal Čížek

:D neni, pošli mi to na mejla

Obrázek uživatele Danka

Michale uz jsem to poslala,pisni jestli to jde otevrit,diky moc(je tvuj mejl misacek atd.?)

Obrázek uživatele Michal Čížek

ano je, ale nic nepřišlo, pošli to na ...........@seznam.cz

Obrázek uživatele Danka

Miso dej vedet prosim jestli ti to doslo na seznam,diky.

Obrázek uživatele Michal Čížek

dorazilo, hijack vypadá dobrej, HD Tune nevidim horní část screenu, ale je tam problém s teplotou. Spust systém v nouzáku s prací v síti, jestli i tam je problém.

Obrázek uživatele Danka

Michale v nouzaku to fachci perfektne tak co s tim,diky.

Obrázek uživatele Michal Čížek

pošli mi screen z regcleaneru, záložka start up. vypadá to na zaneřáděnej systém.

Obrázek uživatele Danka

Poslala jsem ti to mejla ju?

Obrázek uživatele Michal Čížek

zkus teda zaškrtnout MSC a odstranit, restartni a udělej zkoušku, pokud nenastane změna zaškrtni vše a odstran, zase restart, v záložce backup se vše dá vrátit z5.

Obrázek uživatele Danka

Michale dekuji moc vyreseno,tohle pomohlo,at se dari caooooooooo

Obrázek uživatele Michal Čížek

:)) to jsem rád