Nízký FPS ve 3D Mark 11 s GTX560 *VYŘEŠENO*

Zdravím po instalaci novejch ovladačů k GTX 560 (CPU AMD Athlon II X4 640) jsem kontroloval v 3D Marku 11 a FPS max kolem 7 čímto může bejt? Nepíše tady sestavu ,ale FPS ůplně někde jinde.Crysis 2 na nízký detajly bez DX11, na 24 monitoru se dost místama trhá...

http://www.youtube.com/watch?v=PgC6y6myGM4

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Začal bych tím, že ovladače nainstaluješ znovu a to tak, že při instalaci zaškrtneš "čistá instalace". Pravděpodobně se tam při té instalaci něco nepovedlo.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Jo dík to nízký FPS je asi kvůli CPU ,spusti jsem správce a moc nestíhal,ovladače jsem vrátil ty starý a jeto to samý 7 FPS,sice jsem to testnul v marku a vše jinak ok,večer pří projíždění netu se mě zničeho nic vyplo Aero a CPU vyletěl na 99% karta teplota na 55C tak jsem tam raději vrátil ty starý ,psalo seto i dřív že tyhle karty maj problémy s novějšíma ovladačema,takže nebudu riskovat.3D Mark 11 je asi natu GPU s tím CPU moc,buhví načem to natom YT testoval....

http://www.ddworld.cz/aktuality/graficke-karty-gpu/pozor-na-ovladace-320...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Já bych potřeboval asi situaci vidět na vlastní oči... Jak jsi tedy přišel k tomuto problému? předtím jsi dělal testy v 3DMarku atd a výsledky byly o hodně vyšší, než nyní?? pak je to samozřejmě SW problém.
Když vyletělo to CPU, měl jsi se podívat (příště se podívej), jaký proces je za to zodpovědný.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Tak předtím jsem test nedělal v tom 3D, ale jak jsem psal to nízký FPS bude mít na svědomí to CPU,ovladače s tím nemaj asi co dělat se starejma i novejma to samý 7 FPS.Jak vypadlo Aero tak jsem spustil Kombustor protože mě šlo o kartu následně jsem spustil správce tam CPU na 99% tak jsem chtěl vypnout Mozillu a pak to projec dál ,jenže jak jsem jí vypnul tak se to vrátilo do normálu i při opětovným zapnutí Mozilly to bylo Ok,to by se dalo přisoudit Malware apod jenže tam vylítne to CPU ale karta nezačne zničeho nic tak topit.Řek bych že to bylo právě ovladačema,starý jeli ca 2 roky bez chybky a teď zatím taky Ok...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Identifikuj proces, to nám pomůže. Tahle grafika má určitě na víc, než 7 FPS, a procesor nemůže jen tak vyletět na 100 %.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No v procesech nic navíc nemám,zatím to teď ze starejma ovladačema jede zase Ok,zkusil jsem strestest test ještě v MSI Afterburneru a tam to FPS je 60 tak nevím čemu věřit

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Afterburner musíš správně nastavit, v základu není moc náročný, protože netestuje FPS, ale zatěžuje maximálně výpočetní jednotky karty aby jí maximálně ohřál, a... a tak, prostě to tak je. :)

Obrázek uživatele Stiletos

No už to neřešmím se starýma ovladačema to zase jede Ok a s tím FPS stejně nijak nehnu,všechny hry se daj odehrát na střední detajly kromě tý Crysis2 ,teď hraju 3 a jede normálně na střední .....
V tom 3D 11 jsem spustil zároveň správce ůloh a CPU měl docela dost 99% takže asi sráží výkon tý GPU,ten co dal to video na YT to moh testovat na nějaký herní mašině kde ta GPU jela na svůj max bez omezení CPU.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Chápu tedy správně, že problém se vyřešil instalací starého ovladače?
Pokud v 3DMarku nestíhá procesor, což je možné, pak samozřejmě grafika nejede naplno a tím se vysvětluje nízké fps zde. Crysis 3 na střední je tak co by se od téhle grafiky dalo čekat..

Obrázek uživatele Stiletos

Tak ten problém se vyřešil někdo psal na jiným foru,že nový ovladače jsou s touto grafikou už Ok což zřejmě nebyla pravda takže hned po tom problému jsem vrátil ty starý,nehodlám riskovat že odpálím GPU viz článek.Prostě ty ovladače pro serii 500 jsou dobrý ty 306.97 ostatní vejš na vlastní triko.To FPS asi taky vyřešeno do půl roku koupím Xeon nebo FX 8350 a udělám obměnu na DDR3 a pak jsem na ten 3D Mark zvědavej,jako jeto jenom test a mě záleží akorát natom jestli jedou hry bez nějakýho sekání to FPS zase nějak nehoním nato jsou karty jiný...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Ok, považuji za uzavřené.