Nejde instalace na HP 6100 ani W XP ani Xubuntu instalace/li

Starší ntb HP 6100 nejde instalace W XP hodí chybu i386 kdcom.dll když jsem spustil instalaci Xubuntu tak se normálně načte volba jazyka začne se načítat dal už na nic nereaguje jenom na tvrdej restart,to samý při spuštění live.HDD v UBCD stav OK co s tím může bejt? Ntb hlasil při startu HDD eror, ale v tom UBCD je v pořádku

Obrázek uživatele Michal Čížek

začal bych otestováním instalačky jinde a diskem v jiném PC, vada HDD je velice pravděpodobná

Obrázek uživatele Stiletos

No zkusit můžu taky bych to tipnul na HDD obzvlášť když to hodí v úvodu tu hlasku ,jen mě je divny že v UBCD-Diagnostik HDD to hodí vše OK, vymazat tam taky jde tak že reaguje...

Obrázek uživatele Stiletos

Takže teď mám ten ntb doma ,test v UBCD HDD-ok ,RAM-ok,když dam instalační CD W XP tak mě to při instalaci vyplivne soubor VGA sys je poškozen, Xubuntu se akorát načítá po odkliknuti jazyka CZ a to je tak všechno, pak se to sekne takže je v haji VGA?

Takže je asi ko instalace Xubuntu se pokazdy sekne zamrzne kurzor a ntb nejde ani vypnout pouze vyndáním baterky,s tím Live Xubuntu to po mě chce nějaký přihlašovací heslo což je nějaká hovadina a tím pádem přes to ani neprojdu protože tam žádný heslo není,navíc to pak taky nejde restartovat ani na tvrdí vypnout,

Obrázek uživatele christinebelle

i think after you done all the things, you need download the HP 6100 drivers from here: https://windows10skill.com/download-hp-drivers-for-windows-10/ hope it can helps you.

Obrázek uživatele Stiletos

No dík ,ale tohle mě nijak nepomůže když nejde nainstalovat systém ani spustit Live Xubuntu. :-)

Obrázek uživatele Michal Čížek

takže je instalační médium odzkoušené na jiném počítači a HDD dáno do jiného PC a také vše proběhlo vpořádku?
test RAM jsi dělal? memtest86 DOS http://www.ulozto.cz/10168586/memtest-dos-zip

Obrázek uživatele Stiletos

No hodil jsem to znamimu za 200 ,on tam hodil instalacku XP a ta se povedla,takže nevím proč me to neslo hodilo me to VGA sys poskozen restartujte a vyhodil jsem dvě kila za něco co jsem moh udělat možná sam,CD co mám já XP je OK instaloval jsem nedávno na jiném PC ovšem záhada proč nesli nainstalovat ani ty Xubuntu,HDD i test RAM v pořádku. Já ten HDD mazal a kontroloval v UBCD ,pak klasicky zformatovat a vytvorit oddill C pri instalaci,ale skončil jsem tou hláškou VGA SYS poškozen on to cely udělal pres Acronis a OK tak fakt nevím proč me to neslo,ty Ubuntu na tom ntb byly predtim nainstalovany jenze rozdrbany a Xubuntu na cistej HDD se proste pokazdy v pulce instalacky sekli jedine ze je v haji mechanika a kdyz instaloval on se proste se stestim povedlo to co me na x pokusu ne ,nicméně ted to jede jak ma takže vyřešeno.

Obrázek uživatele Michal Čížek

pokud se známému instalace povedla, tak ta mechanika by měla být v pořádku, takže problém bych spíš viděl v té mechanice, na které jsi vypaloval instalační CD

Obrázek uživatele Stiletos

No nevím ntb jsem dostal a vrazil do něj 200 ,na NET i YT jede OK i když to je stara plecka DDR a jedno jádro,ta instalacka jede na vícero PC v pohodě jenom v tom ntb to prostě asi haprovalo,on byl ale i problém s Xubuntu live kde po delším načítání to po me chtělo přihlašovací heslo což je hovadina ,zkusím pak pustit nějaký filmy co to udělá.

Obrázek uživatele Michal Čížek

zkusil jsi instalaci z flešky? tím obejdeš případnou vadu mechaniky

Obrázek uživatele Stiletos

No na fleš systém nemám aní jsem to nikdy takto nedelal,zatím to už nechám tak když to jede jak má, kamos ho chtel vyhodit coz by byla skoda jeste musim schrastit a preletovat napajeci konektor je nekde nalomenej a baterie uz v haji,tak dík za rady můžeš to zamknout.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.