MSI nbx320

dobry den potrebuju radu..mam novy nb,kdyz si spustim na internetu nejaky film online nebo cokoli tak videa se mi sekaji,internetem to neni protoze na jinem nb to slape,v cem muze byt problem?muze mi jen neco chybet co se da stahnout nebo ma snad nb spatnou grafiku?je tam Intel GMA500..prosim o radu diky moc

Obrázek uživatele psychocowboy
[36332] MSI nbx320

no jestli tam mas Intel GMA4500, tak to je zaklad co se dneska do notasu dava... ovladace mas v poradku?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[36333] MSI nbx320

no a co bys poradil jde nak koupit lepsi ta grafika a dat ji tam?nebo jak protoze ovladace sou ok ale zas spustim spoustu her bez problemu tak ze nejde to video to je mi divny :(

Obrázek uživatele tatik
[36334] MSI nbx320

Opravdu to není internetem? Zkoujšel jste si video, které se při přehrávání na internetu seká, stáhnout do notebooku a přehrát tam?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[36335] MSI nbx320

tak sem zkusil videa z youtube.com...vse jde dobre do ty doby nez si to video chci zvetsit na cely display,jakmile to udelam tak se to zacne sekat..nechybi nejaky codec nebo neco takoveho??

Obrázek uživatele MBlask
[36336] MSI nbx320

Zkusil bych určitě to video nejdřív v ntb, pak na netu aspoň ve dvou prohlížečích.

Pokud by vůbec nešli videa například z youtube tak je potřeba si nainstalovat flashplayer : http://get.adobe.com/flashplayer/

Kouknul bych se do správce procesů na vytížení počítače, sítě.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.