Intel GMA 500

tak zas otravuju docet sem se za grafika Intel GMA 500 stoji za prd.koupil sem si msi x320 koukal sem na vydrz baterie na rozmery na procesor a velikost disku ale nenapadlo mi ze do noveho nb daji horsi grafickou kartu nez jsem mel ve starem nb.chci se tedy zeptat zda je mozne nejak grafickou kartu vymenit protoze se mi sekaji i filmy a tak a asi to je tim,protoze sem se na to tady uz ptal ale nikdo mi zatim neporadil..tak kdyby to slo a nekdo by ste mi poradil jaka gr.karta by tam sla a poslat treba odkaz kde ji koupit a kdo by mi to vymenil byl bych rad...dekuju za pomoc

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

tak GMAčko s vypětím všech styl rozpumpuje film v plném rozlišení tvého displeje :) zkontroluj si olvadače

bohužel tě zklamu ale grafiku v NTB nevyměníš, dá se přikoupit jetan externí, tzv XG Stanice, ale ta je dost stará a drahá a moc výkonu také nepřinese, tak na úrovni desktopové nVidia GF6600...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

TOBiAS wrote:
tak GMAčko s vypětím všech styl rozpumpuje film v plném rozlišení tvého displeje :) zkontroluj si olvadače

bohužel tě zklamu ale grafiku v NTB nevyměníš, dá se přikoupit jetan externí, tzv XG Stanice, ale ta je dost stará a drahá a moc výkonu také nepřinese, tak na úrovni desktopové nVidia GF6600...

hm to sem si myslel..co presne mam na ovladacich skontrolovat?jde o to ze film mi bezi v pohode ale jak si pustim video na www tak se seka proste i po pouziti jinych prohlizecu i kdyz necham video cele nacist ale rychlosti internetu to neni to sem si overil na jinem nb :(

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

normálně jukni na stránky intelu a stahni nejnovější ovladače.. mě to dělalo také a pak se to nějak vyřešilo, pak jsem přešel na W7 a vše funguje i bez ovladačů :D


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.