Intel Celeron vs Athon 64 X2 ke kartě GT 7600

Zdravím mám starou GT 7600 a možnost vzít za 500 tuto desku s tímto procesorem
jde mě o to jestli na tom procesoru rozjedu hry stejné jako když jsem měl u ní starej
Athon.

http://procesory.heureka.cz/amd-athlon-64-x2-5200-plus/specifikace/

http://www.bidorbuy.co.za/item/71777416/Intel_Celeron_3_00GHZ_CPU_Asus_P...

deska s procesorem je dole v odkazu,jde mě o to jestli jsou procesory alspoň trochu srovnatelné nebo jestli je ten intel uplnej šrot.Dík za rady.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Rozhodně není.. A ještě bych toho Athlona klidně otočil (přetaktoval).. Konkrétně proč bys chtěl dělat tuhle výměnu?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No Athlon mě zbyl po upradge a nemam ZD a Za 500 můžu mít tu ZD i s procesorem
a nebo koupit novou ZD k tomu Athlonu pc chci hodit k tv ale aby na tom fachali i starší
hry.Mám tu téma hozený 2x ,na toto nikdo neodpovídal tak jsem to formuloval trochu jinak.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Tak druhé jsem smáznul... Nejsme tu každou minutou...
No C2D je určitě lepší, ale to v tom kompletu neni.. To se spíš vyplatí bazarová deska pod athlon...
A nebo novej celek... Obstojná deska, APU procesor s integrovanou grafikou (daleko nad GF7000), menší spotřebou atd.., ramky a máš to za nějakých 4K+, když budeš chtít lepší.. Zmákne to FHD video, dá se to chladit pasivně, má to relativně nízkou spotřebu vzhledem k tomu co máš teď, a tak... Prostě novej spolehlivej komp..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No tak ještě uvidím, ten známej tam má několik procesorů tak uvidím jestli tam nebude něco lepšího pasovat,jinak bych to dal do kupi nějak s tím Athlonem,prachy se mě do toho moc cpát nechce jelikož to mám jenom k tv,jinak mám normální PC na nový hry.Tak díky za radu.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

A k Tv chceš mít tohle konkrétně proč? Na FHD filmy? To asi ne.. Navíc to bude jai hlučné... A jako PC k TV může sloužit i Raspberry Pi, asi od 750 korun... Zvládne FHD, je tam Linux teda, nebo Android, ale jinak to je docela slušné multimediální PC.. Ale nezahraeš si na tom... Jako ty nejslabší stroje jsou i od 2500 a troufnu si tvrdit výkonnější jak tohle.. To je snad i PC s Atomem... Nettop a tak...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No zbyla mě karta,procesor,zdroj RAM a skříň tak otázka co s tím,prodat se to nedá a vyhodit je to škoda.Na kartu si nemůžu nijak stěžovat hry jako Crysis.1 ,Test Drive atd zvládala pěkně a k tv proto že ty různý přehrávače a centra spoustu xvid ,avi atd
nepřehrajou tak abych to moh v pohodě zkouknout z HDD a pak smáznout,klasický DVD ty si pálím.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.