GTX 260 BSOD

Můj bratránek má problém s GTX 260 od DELL nebo HP přesně to nevím.
Když hodí pc do spánku a probudí ho, hned mu to hodí BSOD, nebo někdy při přihlašování se to sekne a začne to házet nějaké jakoby blesky. Zkoušel jsem všelijaké ovladače přímo od NVIDIE, z Windows Update ale od DELL ani HP nejdeou nainstalovat, píše to něco o kompatibilitě. Jinak když to rozjede tak grafika jede v pohodě i v náročnějších hrách. Teploty v klidu 49 v zátěži kolem 75. Díky za rady.

Obrázek uživatele Michal Čížek
[73343] GTX 260 BSOD

Ahoj, stáhnout BSOD viewer www.nirsoft.net/utils/bluescreenview.zip spustit, maximalizovat, udělat screen a vložit sem.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[73344] GTX 260 BSOD

Bratránek to vyfotil mobilem a je to vcelku kvalitní mohl bych to sem hodit?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[73345] GTX 260 BSOD

Jo a zapomněl jsem napsat že tu grafiku jsem měl první já a taky mi to dělalo.

Obrázek uživatele Michal Čížek
[73346] GTX 260 BSOD

ano, nebo uložit někam (ulozto.cz) a sem vložit odkaz

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[73347] GTX 260 BSOD
Obrázek uživatele Michal Čížek
[73348] GTX 260 BSOD

Takže na 100% grafárna, zkuste to ještě rozjet a pomocí MSI kombustor http://www.geeks3d.com/20110407/download-msi-kombustor-2-0-2/ jí trochu potrápit, měl by být uvnitř návod a napiš k jaké teplotě se to dostalo.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[73349] GTX 260 BSOD

Grafika má v burn-in max 83.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[73350] GTX 260 BSOD

Ještě když jsem to měl já tak jednu dobu to přestalo dělat, a když jsem tam nahrál bios se sníženým napětím tak to zase začalo. Už jsem to řešil i na pc-help.cz a tam mi nepomohly. Teď mám AMD HD 7850 od gigabyte a všechno je v pohodě.

Obrázek uživatele Michal Čížek
[73351] GTX 260 BSOD

Problém nebude v BIOSu, nebo samotném PC. Jak je vidět, problém má samotná karta. Pokud blbne ve dvou různých PC, bude asi poškozená. Můžeš sem hodit nějaký odkaz jaká to přesně je GK?

Obrázek uživatele Michal Čížek
[73353] GTX 260 BSOD

Odtud jsi driver stahoval? Stáhni ovladač, jdi do správce zařízení, odinstaluj GK a všechny další prográmky pro GK, restartni a instaluj tento. http://www.geforce.co.uk/drivers


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.