GMA500

zdravim nevim si rady..mam novy notebook s grafickou kartou GMA500 vse co potrebuju krome her mi slape ale jediny problem jsou videa z internetu..vsechny se sekaji i kdyz je necham uplne nacist at uz v mozile exploleru safari nebo opere,nevim proc ale jakmile si video stahnu a pustim ho nic se neseka,internetem to neni zkousel sem to na vice pocitacich..je mozny ze GMA500 je tak moc spatna ze by nesli ani videa z netu?dik

Obrázek uživatele Honza
[37626] GMA500

Dobrý večer,
a kvalita těch videí na internetu ? Kartou to podle mě není... mám něco podobného a problémy nepocituju....

Obrázek uživatele tatik
[37627] GMA500

Píšete, že internetem to není. Zkoušel jste ty počítače od Vás z domu? To znamená přes Váš router nebo modem?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[37628] GMA500

tak sem se pozeptal a pry by to mohlo byt i procesorem...mam intel atom 1,60 a pry by to s tou grafikou nemuselo zvladat to prehravani filmu ve vysi kvalite...je to mozne?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[37629] GMA500

fullscreen 1024x600px video to zvládat musí a zvládá.. jen se podivej, zda nemáš aktivní režim úspory energie baterie - atom se podtaktuje na 800MHz a to už opravdu na videa nestačí.. také mi to jednu dobu dělalo, než jsem na to přišel..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[37630] GMA500

a muzes mi jeste prosim te poradit kde tu usporu vypnu a tak?mam visty...dik moc a nezlobte se tu nejsem uplne profik pres pc

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[37631] GMA500

v možnostech napájení.. mě stačí kliknout vedle hodin na ikonu baterky a navolit si daný režim (doma nebo v kanceláři)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[37632] GMA500

tak sem to udelal a na www.nova mi to zacalo fungovat ale jakmile si to video otevru na cely display stejne se to trha... :(

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[37633] GMA500

zkus reinstal ovladačů grafiky - stahni nový z intel.com


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.