ATi Sapphire 3870 512 Mb a 400W Zdroj ? (*VYŘEŠENO*)

Zdravim všechny:-) mam tento HW- Intel core 2 duo E6750 (netaktovaný) 2.66Ghz, Zákl. Gigabyte P35-DS3L, 2x 1024Mb ram DDr2 800Mhz, 60 Gb HDD Barracuda, DVD rom 52x a 400W zdroj a chtěl bych se zeptat jestli by ten zdroj s tímto HW stačil i po zapojení graf. karty ATi Sapphire 3870 512 Mb ? Doteď jsem měl Geforce 6800 Gs.
Pár lidí mi už říkalo že by měl , ale pak pořídit už lepší , ale že by měl tak měsíc vydržet ...

Obrázek uživatele NIKEOS

no nejsem žádný profík, ale ten zdroj by to měl zvládnout v poho, samozřejmě čím "větší" tím lepší. Akorát mi nejde do hlavy tvá kombinace grafiky a základní desky...grafika s DD4 a zákl.deska s podporou osazení modulů s DDR2? nevím..každopádně ten zdroj to zvládne, ale koupil bych pro jistotu výkonnější...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Měl by, ale ... . Jednoduchý příklad. Surfování na netu bude mít obecně menší odběr než renderování grafiky nebo hraní graficky náročných her, případně v kombinaci s něčím, co vytěžuje jednotlivé komponenty na 100%. Takže je toho trochu více. Zdroj může být přetěžován po trochách a delší dobu. Takže může odejít třeba po půl roce. Ale nechci Vás strašit. Ják jsem říkal, měl by.

Obrázek uživatele Grinder

aha , no tak já se chci jen ujistit , aby to ten měsíc vydrželo , pač zrovna mam peníze jen na grafiku a na zdroj až po tom měsíci :-) takže díky za odpověď , takže by to mohl vydržet :-) akorát jsem nepochopil to stěma DDr4 , vždyť to je na kartě a ne na základce , na kartě je to úplně jedno ne ...

Obrázek uživatele TheALuminium

Přesně tak, tam nezáleží kde se ty paměti nacházejí a s kompatibilitou to nemá co dělat ... ten zdroj to vydrží a pokud je kvalitní tak určitě déle. ATIny nové řady mají sníženou spotřebu, takže se není čeho obávat ...

Obrázek uživatele Grinder

áááá tak jo :-) díky moc za pomoc :-)

Obrázek uživatele TheALuminium

Není za co ...
LOCK