Stabilita, odezva a rychlost LTE na domácnost - Vyplatí se?

Zdravím,

bydlím na "vesnici" a už pár let zde mám internet přes jednoho chasníka, o pár ulic vedle, který má smlouvu s GRAPEm. Internet je formou antény směrující na jeho barák o pár ulic vedle a ten to má snad nějak navedený snad přes antény k Grapu. Internet byl odjakživa stabilní s nízkou odezvou(proto nevím zda se tomuhle netu dá říct "přes vzduch"), ale trápí mě už nějakou chvíli nízká rychlost, stahuju průměrně 900kb/s, max 1mb/s, za 400 měsíčně.

Dnes jsem hledal různé nabídky internetových zprostředkovatelů, ale jelikož je to tady "na vesnici" tak ta nabídka není tak velká. Zaujalo mě o2 s jejich nabídkou internetem na domácnost pouze přes LTE (přitom připojení přes kabel-pevnou do baráku je), údajně orientační rychlost je 20mb/s (překvapilo mě to, nevím jestli slečna na online chatu náhodou nemyslela mbit/s) s podobnou cenou.

A já bych od vás chtěl vědět jestli se připojení přes LTE na domácnost vyplatí, poměrně často hraju hry, takže je pro mě odezva a stabilita dost důležitá, a právě nevím jak na tom už dnešní net přes vzduch s těmito parametry je, nemátě někdo nějaké zkušenosti či tipy/rady?:)

Obrázek uživatele Stiletos

Teda na nějaký hraní online to asi nebude,je to bída s nouzí od O2,no otázka jestli jsou tu rychlost schopný zajistit přes to LTE,pokud maj nějaký období na zkoužku tak bych to testnul,ovšem pokud je to s delším závazkem tak bych neriskoval orientační není garantovaná.....

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Since your blogs are such a great source of information, I will subscribe to them and spread the word about them. I like you as the author of this post; you have a lot of talent. I'm hoping you'll let people know about them and have better luck. life the game


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.