smerovacia w-fi antena a d-link dir 300 a hot spot

Zdravim
mam router d-link dir 300 a k nemu pripojenu smerovaciu antenu (24 dbi)
a pomocou tychto dvoch veci sa potrebujem pripojit na hot spot..dokazem
sa na ten router pripojit cez ethernet... a prihlasit ako admin atd ale
ako to nastavit netusim..
vid obrazok (
) lenze
netusim ako nastavit router... ..viete mi s tym pomoct?
ak je mozne odoslat odpoved na *****@***.** :) dikes;) cim podrobnejsie
tym lepsie:)

EDIT by TOBiAS: na email není možné dostat odpověď ;)

Obrázek uživatele Jiří Moos

Na e-mail se snažíme neradit - třeba bude mít někdo setjný problém v budoucnu.. Tak mu vaše téma pomůže..

Podíval bych se do manuálu k směrovacím anténám, mělo by tam být všechno popsané - jak co nastavit, ale osobně s tím zkušenost nemám.. Zkuste Googlit jestli umíte anglicky třeba něco jako "routing antenna 24dbi".. Když to nepomůže, napište ponořím se do toho trochu hlouběji.

Obrázek uživatele fenon

no ja k tomu navod mam ale cely v AN. a to nieje moja sfera moc... a googlit som googlil uz 2 dni.. ale poriadne ani neviem co vlastne hladat:(

[=red]EDIT by Mozek: Prosím, necitujte poslední napsaný příspěvek, viz:
http://www.pcporadenstvi.cz/node/]

Obrázek uživatele Jiří Moos

Opravdu se anglicky nechytneš? Tak já se na to zítra dopoledne pořádně podívám..

Obrázek uživatele fenon

Budem velmi rad :)

Obrázek uživatele Jiří Moos

Podívej se, jestli máš anténu správně připojenou k routeru.. Potom musí být správně nasměrovaná na ten hot spot. A to by prakticky mělo být všechno. Ještě si dej opravdu pozor, že je anténa přesně nasměrovaná, četl jsem, že 24dBi má maximální rozsah asi 7 stupňů, takže to opravdu musí být přesné.

Obrázek uživatele fenon

ale ked to tam len pripojim tak tu antenu pouziva ano na vysielanie siete a nie prjimanie:( .. to treba nejako nastavit.. a o to ide ze neviem ako..

Obrázek uživatele Jiří Moos

Takže ten router se nenastaví pro přijímání? Je teda problém v routeru nebo v anténě? Díval jsem se do manuálu pro D-Link a o ničem takovém se tam nepíše.. Koukni ještě jednou do toho nastavení, třeba tam bude nějaká taková možnost..

Obrázek uživatele fenon

Co tam nakukam ked po AN neviem:(

Obrázek uživatele Jiří Moos

Já se v tom lehce ztrácím - zkus ještě nějak nastavit "Routing" - zaškrtni políčko, WAN a Destination IP dej IPnu toho hot spotu a gateway zkus dát 0.0.0.0 - to píšou v tom manuálu.. Budeš s tím muset hodně experimentovat - měnit ty IPny na různé jiné - v tom manuálu se fakt nedá pořádně vyznat..

Ale hledám už asi hodinu a půl a fakt vůbec nic.. Zkus ještě Googlit něco jako "nastavení směrování wifi antény" nebo "nastavení směrování 24dbi antény", fakt netuším, ještě nechám ostatní ať se k tomu vyjádří..

Obrázek uživatele fenon

no snad skusia nieco povymyslat:)
budem len vdacny

Obrázek uživatele Jiří Moos

Zkus ještě to, co jsem psal výše.. Vypíše ti to někde nějakou chybu? Nebo se prostě připojíš na ten hotspot a internet nejde..

Obrázek uživatele fenon

proste len mi ta antena vysiela vlastnu siet... a netusim v nastaveniach ako spravit to aby to nerozosielalo siet ale odnekial prjimalo. atd.. proste ja s toho potrebujem spravit primac... ..snad sa chapeme..

Obrázek uživatele Jiří Moos

Nemáš třeba zaškrtnutý HotSpot v mode routeru?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.