Router dlink dir 300

Dobry den prosim o radu jestli je mozne zachranit router dlink dir 300 po neuspesne aktualizaci firmwaru. tento router znamky zivota jakstaks jevi ale neplni to co ma a pres fttp se do nej neni mozne dostat a ip od poskytovatele se nezmeni takze mi pripada ze ted se chova jakoby schvitch.Prosim o jakekoli info jak ho zachranit. Predem diky

Obrázek uživatele Honza

Dobrý den,
pokud se mění firmware u routerů a neúspěšně, tak se to většinou může vyhodit nebo odnést k prodejci.... Řekněte mi, jak jste postupoval při aktualizaci firmwaru ? ( Zkusil bych ten firmware ještě přehrát, ale fakt nevím, zda to ještě půjde) Ale jak jsem řekl trvám na svém, neúspěšná změna firmwaru je většinou v domácích podmínkách nevratná....

Obrázek uživatele tygrikpbcz

Dobry den aktualizace probehla z webu vyrobce a to primo v nastaveni routeru ale bohuzel ted me to ani do toho nastaveni nepusti a hardware reset je tez bez ucinku

Obrázek uživatele Honza

Čili rozumím tomu správně, že se nemůžete dostat na nastavování routeru přes webové rozhraní ( zadává se ip adresa routeru do prohlížeče ...). Ještě mi řekněte, jak jste poznal, že aktualizace firmwaru neproběhlá korektně?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Dobry den preju.Domnivam se podle toho ze firmware v routeru je jakoby aktivni protoze kdyz to na chvilku odpojim ze site a nasledne zapnu tak kontrolky indikuji ze test routeru probiha _postupne problikavani kontrolek_ to delalo i kdyz to bylo komplet funkcni. po testu se pak rozsvitila a blikala kontrolka status ale nyni ne. a skusil sem taky stisknout hardware reset a odpojit napajeni a po opetovnem zapojeni a soucasnem stisknuti tlacitka net nesel takze soudim ze firmware jakstaks pracuje ale spatne.

Obrázek uživatele Honza

No pokud už se nejde dostat do webového rozhraní, tak se cokoliv těžko nastaví, ja jsem updatoval firmware na D-linku G664 přes nějaký program musím se kouknout, zda by to i šlo na ten Váš.

Obrázek uživatele tygrikpbcz

dobry vecer diky moc to by sem byl zavazan kdybi to vyslo :))

Obrázek uživatele Honza

Tak jinak našel jsem návod je celý v angličtině, ale to by nemělo snad dělat problém ne ? http://www.shadowandy.net/2007/10/flashing-dir-300-back-to-original-firm...

Dle mě by to mohlo pomoci....

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Ahoj, kdyžtak jsem napsat návod na aktualizaci firmware DIR-300, tak to zkuste.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.