internet na windows 2000

A jsem tu zase s dalším problémkem jde o připojení internertu na windows 2000
nedaří se mi nastavit síťové připojení, jde o inter net na intru takže to je připjené přes nějakou LAN síť ale když zvolím lan připjení nastavím IP adresu i DNS servery tak to nejede pořád, nejdálo jsem se dostal do fáze že mi to psalo že cílové místo není k dispozici... už se v tom hrabu druhej den a pořád nejsem schopnej to nějak nastavit snažil jsem se stáhnout od vírobce ovladače na síťovou kartu a nic....

další vedlejší problémek který sice naptří do této sekce ale týká se stejného PCčka je rozlišení a barvy zobrazuje se jen 16 barev (takhle to tam píše) a rozlišení nejde na víc než 800X600px... zřejmě to je ovladači ale ty jsem taky stahoval nainstaloval a stejně to nejde...

předem děkuji za odpovědi rady tipy...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

pokud je to na koleji, přes nějaký switch, nestačí nastavit DHCP automaticky? případně jak to mají nastavené sousedi na koleji?

s tím rozlišením by měl být problém v ovladači grafiky, chtělo by to sehnat jinou verzi.. případně třeba monitor více nepodporuje.. jsi si jist, že ano? a co je tam vůbec za grafiku?

Obrázek uživatele smycma

ATI RADEON RV100

sousedi tao mají tak jakože automaticky 100% lidí tu má Win Vista nebo 7 a co já vim ta tam nikdy nic nastavovat není třeba... protože si to njde samo všechno ale u 2000 a i na XPčkach jsem měl kdysi problém s tímhle nastavováním ale na těch 2000 jsem totálně mimo protže jsem se v nich nikdy nehrabal... nicméně během zítřka budu mít větší disk než tam je teť tak tam ty XPčka aspoň narvu a pak se uvidí

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

dvoutisícovky jsem nikdy neviděl, ale jak se vlastně liší od XP? nastavení sítí a v nich protokol TCP IP by měl být..

Radeon RV100 je název jádra grafiky, nikoliv identifikace, JAKOU grafiku máš...


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.