Bluetooth Mobile Keybord 5000: Luxusní klávesnice od Microsoftu

Bluetooth Mobile Keybord 5000Společnost Microsoft, velikán ve světě počítačů, se pochlubil svou novou a praktickou klávesnicí, která funguje zcela bezdrátově.

<script type='text/javascript'></script>


Ne, že by snad bezdrátové klávesnice dnes patřily k něčemu výjimečnému (právě naopak), ovšem i tak se najdou produkty, které do jisté míry vyčnívají nad ostatními. Právě jedním z nich pro vás může být tato nová klávesnice Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000.

Bluetooth Mobile Keybord 5000

Díky svému velice tenkému profilu a profesionálnímu "Comfort Curve" zakřivení by měla uspokojit zejména vášnivé cestovatele, kteří si na svých cestách chtějí dopřát trochu toho "psacího" pohodlí. Díky tomuto designu je zápěstí v přirozenější pozici oproti ostatním klávesnicím. Podle odborníků se díky tomu také lépe (pohodlněji) píší dlouhosáhlé e-maily, slohové práce, knihy apod.

Bluetooth Mobile Keybord 5000

K cílovému zařízení se s tímto produktem připojíte pomocí bezdrátové technologie bluetooth (kompatibilita se starší verzí (2.0) je samozřejmost). Není tak potřeba instalovat nějaké speciální USB přijímače - za předpokladu, že váš počítač/notebook je vybaven integrovaným bluetooth modulem. Díky této univerzální přístupnosti se tak můžete připojit i k chytrým telefonům či tabletům (kompatibilita s operačními systémy iOS a Android), což je bezpochyby také velkou výhodou.

Výdrž dvojice baterií typu AAA by měla podle odhadů vydržet až 10 měsíců při denním používání, přičemž LED indikátor uživatele včas informuje o potřebě výměny. Doporučená cena byla stanovena na 1299 Kč.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.