Blesková rada: Zmizela mi ikona Mozilly (Firefox a Thunderbird)

Avatar uživatele

Nejen při stavbě PC narazíme na nějaký ten problém: ať už sw, nebo hw, vždycky se něco najde. A člověk stráví hodiny hledáním, zkoušením a přemýšlením, jak kolikrát úplnou banalitku opravit.

Navíc některé "seky" se při stavbě a přeinstalacích opakují a člověk si pak třeba i vzpomene, že už někdy něco takového řešil. A najednou už neví, kde to rychle najít. Loví tak v historii a prochází znova a znova všechna vlákna ve fórech, než to najde. No a tak mne napadlo, když narazím na nějaký takový problémek v praxi, jej právě zde, na svém PCP blogu, v krátkosti zapsat a podělit se o řešení i s ostatními...

OS: WIN 7 64bit
Problém: Najednou mi zmizela ikona Firefoxu a Thunderbirdu z plochy a panelu snadného spuštění. (Teda ona tam zůstala, ale taková ta základní, bílá s ohnutým rožkem, ale ne klasická liška.)

Řešení: Na fóru SevenForums stáhnout prográmek Icon Cache - Rebuild. Spustit - vyskočí DOS okno, potvrdit a restartovat PC. Po najetí by měly být ikony v pořádku.

Průměr: 3.3 (3 votes)

Obrázek uživatele colour switch

Thank you for your sharing. Thanks to this article I can learn more things. Expand your knowledge and abilities. Actually the article is very practical. Thank you!

Obrázek uživatele CarolineFlack

Tímto způsobem existuje extrémně extrémní efektivita, která má dopad na úložiště (hádání)! "Úžasné, ty sezení, spíše pracovní prostředí, jsou skladovací prasnice, přesto máte dostatečné úložiště, které je dělají úžasné, za předpokladu: v minulých technikách nedochází k velkému uložení a sadu Dissertation Writing Service .Veľký primární stres není příliš rozsáhlý (preferujete oblast pro digitální paměť), nejdříve jej analyzujte, to je nejméně komplikované. sessions už pracují, musí to být extrémně špinavé a zvolit si praní.Jedním z důkazů, že je to práce je, že startování trvá dlouhou dobu, zatímco na rozdíl od kompenzace se stalo novým.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots