Audacity

Multiplatformní zvukový editor

<script async src="//openads.aira.cz/www/delivery/asyncjs.php"></script>

Zvukový editor s velkou podporou hudebních formátů. Střih, mix a zvukové efekty jsou samozřejmostí.

* intuitivní ovládání
* čeština
* velká stabilita (i když se jedná o BETA verzi)
* podpora formátů
* volná licence

Stáhnout soubor

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Lenka Marečková

Dobrý den, můžete mi poradit? Používám už dva nebo tři roky audacity 1.3.7. před několika dny se mi program přestal otevírat. Reinstralace nepomohla, a počítač (notebook AUSUS 64bit) mi hlásí, že pro otevření programu potřebuji vyšší oprávnění, chyba 740. Totéž, pokud jde o knihovnu lane pro převod wav do mp3 ( program audacity 1.2.6 mi funguje bez problémů, až na tento, tj. s exportem do mp3). Děkuji,

Lenka Marečková

Obrázek uživatele Tereza

Zdravím hudebníky!
Mám celkově přeinstalovaný notebook pár týdnů a můj Audacity mi ze začátku fungoval dobře, pak ale jsem zjistila, že když přihrávám stopy (2 a více) tak mi výstup chrastí a šumí, mám externí zvukovku, přes kterou mi to normálně 5 let fungovalo a teď to nějak zlobí, neví někdo co s tím? Prosím o pomoc.

Tereza

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

sice nejsem hudebník, ale pomoct se ti pokusím :) napiš problém do poradny (www.pcporadenstvi.cz/forum) a tam jej budeme řešit..

Obrázek uživatele robbo

Dobry den,Kdyz nahraji zvukovou stopu v Audacity a dam STOP,tak se zasekne obraz a nasledne restartuje automaticky PC,..???Vubec nechapeme proc se tomu tak deje??diky:) Pri nastartovani PC akorat naskoci tabulka ZE doslo k chybe ve Windows atd..muzete poradit ,diky??.)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.