Asus Bamboo Series

Štítky:

Asus logoInspirován přírodou, navržen pro eleganci. Přírodní nádech, který je skutečně neodolatelný...

<script type='text/javascript'></script>


Bambus je materiál pocházející přímo z přírody a díky jeho vytříbenému zpracování budete mít při používání tohoto notebooku pocit smyslnosti a čistoty jemu vlastní, která vnese sílu a harmonii přírody do vašeho pracovního prostředí. Osobité vzorování jednotlivých kusů bambusu zajistí, že každý notebook z řady Bamboo bude unikátem jak ve své barvě, tak i ve své kresbě.

PCP

Notebooky této řady jsou ztělesněním konepce Green Asus. Jedná se o koncepci, která je charakteristická skálopevným přesvědčením, že s produkty společnosti Asus není vůbec těžké se chovat ekologicky. Jednoduše proto, že veškeré produkty řady Bamboo v koncepci Green Asus procházejí velmi přísnou kontrolou na dodržování rovněž pravidel ekologických.

PCP

Jelikož společnost Asus doporučuje notebooky vybavit originálním systémem Windows Vista Home Premium, poslala je do oběhu právě s tímto systémem. Dále jsou notebooky této řady vybaveny procesorovou technologií Intel Centrino 2.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Opravuji svůj komentář z před-předchozího článku od tohoto autora; nejen distribucí značky HP, ale i Asus by se jistě uživil... :D
Jinak si netroufnu odhadnout, nakolik takovýto notebook vyjde. Ale co si troufnu tvrdit, že cena jistě nebude v poměru cena/výkon. Inu, i "ekologie" něco stojí...

Obrázek uživatele Ondřej Čepelák

Zajímavý produkt, ovšem nelíbí se mi. Né že by se někomu nemohl líbit, ale není to můj vkus a osobně mi přijde nevkusný. A pochybuji, že si nebudem muset za razítko Eko notebook připlatit nemalou sumu, proto za takovou cenu za jakou bude bambusbook prodáván si nejspíš koupíme výkonější a s hezčím designem.

Obrázek uživatele Thunderfist

Procesor Intel Core 2 Duo P8400 / P8600 (2,26 GHz / 2,4 GHz, 3 MB L2 cache, 1066 MHz FSB, TDP 25 W); nebo T9400 (2,53 GHz, 6 MB L2 cache, 1066 MHz FSB, TDP 35 W)

Paměť 3 GB (2+1 GB), 800 MHz

Disk 160 / 250 / 320 GB, 5 400 ot/min

Chipset Intel PM45

Grafika NVIDIA GeForce 9300M GS, 256 MB

Displej 12,1", 1 280 x 800, glare, LED

Optická mechanika SuperMulti DVD

Rozhraní: 4x USB, VGA, HDMI, ExpressCard/54, čtečka 8 v 1 (MMC/ SD/ Mini-SD /XD/Memory Stick/ MS Pro/ MS-Duo/MS-Pro-Duo), gigabitový ethernet, modem

Další komunikace: Bluetooth 2.0 + EDR, 802.11 a/g/n

Poznámky: webkamera 0.3 Mpix

Příslušenství: bezdrátová optická myš, brašna

Rozměry 305 x 225 x 32 mm

Hmotnost 1,64 kg / 1,95 kg, adaptér 474 gramů

Baterie: 26,6 Wh, 53 Wh nebo 80 Wh

Operační systém Windows Vista Premium, Business nebo Ultimate

Záruka 2 roky pro fyzické i právní osoby

Cena od 35 000 Kč s DPH, dostupnost začátkem prosince 2008

tak sem si dopřál chvilku času a našel sem vám jak cenu, tak i výkon... račte se pokochat:-)

Obrázek uživatele TheALuminium

Že bych se zrovna kochal se říct tedy nedá. Za takovou cenu tak malý výkon. Grafika je střední třída co se týče výkonu, operační paměti nemůžou pracovat v dual channelu, protože každá je jinak velká, což je další nevýhoda. Webkamera, jestli má opravdu jen 0,3 Mpix tak to je snad škoda jí tam i dávat. HDD bych si představoval tedy s 7200 otáčkami za ty peníze a nevím nevím jak bude bambus dobře odvádět teplo. Aby se třeba nezapotil =) .... jediný tahoun je ten poslední procesor T9400.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.