#5 věcí o Nintendo Switch, které musíte vědět před nákupem

DNA

Nintendo Switch je hybridní herní konzole pro domácí i cestovní použití, která vtrhla na trh v říjnu loňského roku. V českých obchodech se prodává od cca 8 790 korun, což není malá částka. Má smysl si Switch koupit? Pro nezasvěcené jedince jsme připravili výčet vlastností, které je dobré vědět, ještě než si konzoli pořídíte.

 #1 Multifunkčnost 

Nintendo Switch toho umí mnohem více než konkurenční herní konzole. Můžete ji využít ke hrám pro jednoho hráče, tak jako multiplayer. Pro propojení k televizní obrazovce nebo počítači stačí 6,2" dotykový displej konzole zasunout do dokovací stanice. Když chcete hrát sami, displej vysunete, připevníte k nim dva samostatné ovladače po bocích zvané Joy-Cony a rázem se promění v přenosné herní zařízení do ruky, tzv. handheld. Switch splní vaše očekávání jednoduché kvalitní konzole pro jednoho až osm hráčů.

#2 Hardware

Všestrannost se konzoli nedá upřít, nicméně to je v některých případech i jejím negativem. Občas se může objevit problém se správnou synchronizací levého Joy-Conu při použití konzole v režimu pro více hráčů. Dalším neduhem je malá kapacita paměti. Switch nabízí 4GB operační paměť. Kapacita vnitřního úložiště záleží na velikosti vložené microSD karty, může mít maximálně 256 GB.

#3 Režimy

Zařízení Nintendo Switch je propagováno jako handheld, domácí herní konzole a tabletop. Z těchto tří možností je nejlépe použíitelná jako handheld. V režimu tabletop, kdy je zařízení položeno na stole, budete nadávat na integrovaný stojánek. Jelikož je malý a není umístěn uprostřed přístroje, tak není stabilní a působí dosti lacině.

#4 Bluetooth

Joy-Con ovladače disponují technologií Bluetooth, i když jen s malým dosahem, bohužel u konzole Switch podporu Bluetooth nehledejte. Pravý ovladač nabídne kromě Bluetooth také NFC a IrDA. Tím pádem se v handheld módu musíte rozloučit s bezdrátovými sluchátky, lze totiž využít pouze klasická kabelová.

#5 Baterie

Kapacita baterie konzole je 4 310 mAh, což bude při plném nabití dostačovat na tři hodiny hraní. Stejnou dobu trvá nabíjení Switche v dokovací stanici, ale jen v případě, že je zařízení uspané nebo vypnuté, jinak to bude ještě o něco déle. Každý Joy-Con ovladač má rovněž samostatnou baterii s kapacitou 525 mAh. Nabíjí se také zhruba tři hodiny a vydrží až 20 hodin hraní.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele kellys

With this website it can be easy to get the free madden mobile coins here when we want to have the coins for free.

Obrázek uživatele Amanda

What a great post! I enjoy reading each words of your article windows 10


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots