#10 PC citátů: Dojde na Pabla Picassa, Binární soustavu a Sex

Pablo picasso

<script type='text/javascript'></script>


Některé jsou zábavné, některé anonymní a další možná více pesimistické laděné, ale nehledě na to – v každém vybraném citátu je zrnko pravdy. Znáte i vy nějaký zajímavý citát s PC, který nám unikl a zasloužil by si kus větší pozornosti? Podělte se s námi o něj v komentářích.   

#1

„Až všichni všechny povraždí, počítače budou vyprávět o lidech, tak jako lidé vyprávěli o bozích.“ Jacques Prevért, básník, scénárista a výtvarník.

#2

„Počítače jsou na nic, dávají nám jenom odpovědi.“ Pablo Picasso, malíř a sochař.

#3

„Počítač je stroj, se kterým dokážeme psát téměř tak rychle, jako dokážeme myslet.“ Umberto Eco, sémiolog, estetik, filosof a spisovatel.

#4

"Počítače jsou jako Bůh ve Starém zákoně - hodně příkazů a žádné slitování." Joseph Campbell, antropolog, mytolog, spisovatel.

#5

„Když něco nevíš déle jak 5 minut, vygoogli to!“ Autor neznámý.

#6

 „Člověk vznikl omylem přírody, ale zemře chybou počítače.“ Autor neznámý. 

#7

„Lidé se dělí do dvou skupin. Na ty, kteří rozumějí binární soustavě a na ty, kteří mají pravidelně sex.“ Autor neznámý.

#8

„Analýza počítačového systému je podobná výchově dětí; můžete udělat těžkou škodu, ale nemůžete zajistit úspěch." Tom DeMarco, softwarový inženýr.  

#9

„Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.“ Murphyho zákon.   

#10

„Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.“ Murphyho zákon. 

Průměr: 3.5 (2 votes)

Obrázek uživatele xuka


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.