Logaster: Zajímavá služba pro návrh loga

<script type='text/javascript'></script>


Logo je důležitým prvkem v identitě každé velké, ale i malé obchodní značky. Podle loga se okamžitě orientujeme a značky rozpoznáváme jednu od druhé. Logo pro nás také symbolizuje jistou kvalitu, spolehlivost, hodnotu a důvěryhodnost.

Díky logu mohou firmy i jednotliví podnikatelé významně měnit vnímání jejich obchodnímu působení na trhu. A dnes už si může dovolit mít profesionální logo opravdu každý, a to především díky on-line službě s názvem Logaster, kterou si teď představíme.  

Vytvoření loga v Logasteru

Logaster je dobře cenově dostupná služba pro navržení ideálního loga. Společnost už vytvořila přes více než 6 milionů počet log a klientela se jí skládá z více než 167 zemí světa. A každým dnem vznikají nové poptávky. Neexistuje žádné průmyslové odvětví, kde by Logaster ještě nevytvářelo logo.

Služba jde v trendech dnešní doby – je snadno dostupná 24 hodin a 7 dní v týdnu. Většina lidí si pomyslí, že samotný proces tvorby loga bude zdlouhavý, těžkopádný a nákladný. Program na tvorbu loga Logaster vás ale rychle vyvede z omylu – vše skutečně trvá jen pár minut a výsledkem je logo, které máte ihned připravené k použití. To v praxi znamená například na web, blok, hlavičkový papír, vizitky a billboardy apod.

Chcete vidět více verzí pro logo? Žádný problém, stačí jen počkat dalších pár minut. Logaster navíc umožňuje dělat na dodatečné úpravy, kdykoliv chcete.  

Výhody

Existuje mnoho výhod pro využívání služeb Logaster kromě samého faktoru sympatické cenové dostupnosti. Pojďme se na ně podívat.

  • Jednoduchý proces – nepotřebujete mít žádné technické znalosti v oblasti designu pro návrh loga.
  • Přizpůsobení návrhu - po vytvoření návrhů se k ním můžete kdykoliv vracet a provádět příslušné změny. Loga můžete nadále upravovat i po zakoupení vámi vybraného na Logasteru.
  • Dostupnost – design nebyl nikdy tak dostupný jako u této služby. Logaster totiž ve svém samotném principu myslí tak, aby finální návrh uspokojil jak profesionální firmy, tak i neformální bloggery.  
  • Obrázky vysoké kvality – to v odvětví on-line tvorby loga není samozřejmostí. V Logasteru jsou všechny finální konstrukční prvky dokončeny ve vektorovém formátu SVG nebo PDF a rastrovém formátu JPEG nebo PNG. Vždy dostáváte 100% kvalitu.
  • Zákaznická podpora -  podpůrný tým funguje zdvořile a spolehlivě. Část FAQ na webu obsahuje odpovědi na většinu běžných uživatelských otázek, ale i tak lze podporu kontaktovat a oni vám bez problému pomohou nalézt adekvátní odpověď.

Jak Logaster používat?

Vše je naprosto intuitivní a jednoduché. Existují dvě verze, jak službu používat.

Volný mód

  • V této verzi můžete vytvořit hned několik verzí návrhů loga
  • Porovnávat a diskutovat o vytvořených variantách
  • Stáhnout si verzi loga v nízkém rozlišené, které si už ale můžete umístit na webové stránky

Placený mód

Za pouhých 9, 99 dolarů získáváte neomezenou možnost využívat službu Logaster jak se vám zamane.

  • Zde dostanete logo s vysokým rozlišením
  • Můžete dále automaticky generovat nové loga a vizuály pro své produkty

Závěrem?

Existuje mnoho lidí v republice, kteří právě začínají podnikat se svou malou firmou a nacházejí se v počáteční fází, kdy otázku loga je velká škoda podcenit, obzvláště v momentě, kdy vzhled loga dokáže ovlivňovat. A právě proto, že tito lidé jistě nedisponují závratným rozpočtem pro – i často nadstřelenou – tvorbu loga, tak Logaster pro ně může být zajímavou alternativou pro získání loga, a to i kolikrát daleko přijatelnější finanční podmínky.  

Průměr: 1.1 (178 votes)