Chytrá domácnost je v 21. století na dosah ruky

Úspora energií, ale také velká praktičnost. Když uslyšíme slovní spojení, jako je právě chytrá domácnost, určitě se nám vybaví celá řada různých asociací. Kontrola výdajů za elektřinu díky moderní technice, ale i osvětlení, kde si barevnost či intenzitu světla změní každý doslova mávnutím ruky. Co dalšího nám ještě přinese nové století? Jsou to také novinky v oblasti zabezpečení bytů a rodinných domů. S kvalitní kamerou, která nikdy nespí, je totiž ostraha zajištěna. Můžete proto s klidem vyrazit na víkendovou chatu nebo letní dovolenou, strážce je totiž neustále ve střehu!

Komplexní systém pro každý domov

Nejde jen o jeden konkrétní prvek, v tomto sortimentu dostane prostor hned několik zajímavých spotřebičů. Chytrá domácnost zahrnuje kamery, zásuvky i osvětlení, ale také pohybová čidla nebo detektory teploty a vlhkosti. Pohybové čidlo upozorní na to, že máte hosty a s detektorem teploty v garáži budete mít všechno pod kontrolou. Neklesla teplota pod bod mrazu? Podaří se ráno nastartovat? I to jsou důležité otázky, které si klade majitel každého rodinného domku, který má v garáži své auto. Chytré osvětlení je zase symbolem moderní doby, stačí jedna malá změna v mobilní aplikaci a změníte teplotu světla. Chcete pracovat, chystáte se relaxovat? Přizpůsobte tomu také aktuální světelné podmínky v místnosti. Teplá, studená nebo neutrální bílá nejsou jen nějaká hesla.

Chytrá zásuvka pečlivě změří spotřebu

Kolik elektřiny jste spotřebovali? Pokud chcete mít placení záloh pod kontrolou a neobávat se zbytečných nedoplatků při dalším meziročním vyúčtování, jistě potom už brzy využijete výhod chytrých zásuvek. Budete vědět o každé spotřebované kilowatthodině! Pokud vás tato tématika zaujala, více informací na vás čeká na adrese cel-tec.cz!

Neoznámkováno