Záznam a analýza datových sítí - FoxStat.com

Ryze česká společnost LinuxBox.cz s.r.o. se 20. a 21.4.2011 zúčastní letošní konference CiscoExpo 2011 již po druhé se zajímavým produktem FoxStat.

Jedná se o produkt, který je o krok dále před jinými analytickými nástroji datových linek. Tvořen je převážně analytickým software a využívá se především při analýze a optimalizaci provozu ve vysokorychlostních datových sítích do 10Gbps. Předností je kompletní záznam všech průchozích dat pro okamžitou "online" analýzu či zpětnou analýzu až na úroveň paketů. Zajímavostí je možnost analýzy dat kdykoli z minulosti a to vše s přesností vteřinových vzorků. Vše co "projde" skrze sondu se trvale zaznamenává. Pokud potřebujete dohledat, která IP adresa vytěžovala linku např. před 1 rokem a jaký byl charakter dat, je to možné.

FoxStat vše detailně znázorňuje v přehledných grafech a tabulkách. Také je schopen dívat se do paketů a následně Vám říci, nejen kdo s kým komunikoval, ale například jaký byl název dokumentu (popř. i obsah), který kopíroval ze síťových disků, stahoval z internetu apod.

Nespornou výhodou je možnost sestavení vlastních dotazů nad daty, která analyzujeme, s okamžitým přehledem. Vše záleží jen sondě a jejím řádném umístění.

Pokud máte zájem si nástroj FoxStat vyzkoušet, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na produktových stránkách www.foxstat.com v sekci DEMOverze.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.