Zálohujte a převádějte DVD na MP4 za 5 minut! WinX DVD Ripper je řešením

Štítky:

Zálohovat se prostě musí. Ať se jedná o váš oblíbený film, nebo rodinná videa z oslav narozenin a zahradních akcí apod. Jak říká klasik – kdo zálohuje dnes, sám sobě za pár let poděkuje.Kdysi dávno se na DVD zálohovalo od her, filmů, dokumentu až po bakalářky. A tak to často i zůstávalo, protože lidé nevěděli, jak tento svůj „datový poklad“ vhodně přesunout na malý externí disk.

Jenže, když takové jedno primární úložiště přestane fungovat, hned oceníte to, že máte data zálohovaná na vícero platformách najednou. Dříve nebo později k tomu dojde, že o data na jednom médiu přijdete. Můžete na ně zapomenout při reinstalaci PC, omylem je vyhodit do koše a smazat apod. To samá platí pro DVD nosiče, můžete je ztratit, mohou se poškrábat, rozkouše je pes apod. Každé datové médium má své plus a minus, proto je vzájemně kombinujte a máte hotovo.

A tím přichází ke slovu a pomoci šikovný prográmek WinX DVD Ripper Platinum. Je na trhu více než 10 let, má přes 70 milionů stažení a pozitivní recenze z více než 200 zemí světa. Rychlost je jeho druhým jménem. Intuitivní ovládání a funkcionalita na Windows a Mac je samozřejmostí.

Klíčové vlastnosti WinX DVD Ripper Platinum
 

  • Poměr kvality 1: 1.
  • Uspoří místo až klidně o 80%, protože převádíte DVD/ISO na MP4 H.264 při naprosté zachování kvality (např. z 8 GB budete mít film v nádherné kvalitě do jedna 1GB)
  • Běží 47x rychleji než jiné softwary na trhu, protože využívá v pozadí běhu unikátní tříúrovňové hardwarová akcelerace a vícejádrové technologie tak umožní vše udělat z DVD do MP4 za pouhých 5 minut.

WinXDVD Ripper Platinum převádí kromě MP4 také do HEVC, MPEG, WMV, AVC, MOV, AVI atd. Ale převod z DVD na MP4 je asi nejlepší volbou (odkaz vede na stránku, kde můžete získat licenční klíč zdarma pro WinXDVD Ripper Platinum). Díky hardwarové akceleraci od Intelu a Nvidie zvládne program převést disk až 47x rychleji, než je jeho reálný čas. To je vskutku ohromující.

Když jsme psali, že intuitivní ovládání je samozřejmostí, tak je to vskutku prima, že běžný člověk prostě párkrát klikne a vše už běží a zároveň zkušený uživatel PC techniky si může detailně vyhrát s různými podrobnostmi při procesu. 

Protože je tu přítomná možnost odstranění prokládání (což se zejména u hodně starších snímků bude skutečně hodit), hardwarovou akceleraci či přidání napevno vložených titulků. U starších snímků se pak dále může hodit volba rozlišení, poměru stran a bitratu. Obzvláště pak potěší možnost zachránit data i z lehce poškozených DVD, takže ani čas nerozhoduje.

Zaujalo vás to? Tak je ideální čas se mrknout na speciální nabídku na WinX DVD Ripper a získat prémiovou verzi ve speciální nabídce. Je to o 75 % cenově výhodnější. Za nás rozhodně pecka.

Průměr: 5 (4 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.