Za vzestupem čínských značek

Štítky:

Čínský zpracovatelský průmysl raketově roste s tím, jak globalizace pokračuje. Nejkvalitnější průmyslové zboží, zejména elektronika a základní díly, nyní pochází z Číny.

Koncem loňského roku se 124 společností z čínské pevniny (včetně Hongkongu) dostalo do žebříčku Fortune 500. Odvětví čaje, čínských potravin, oblečení, elektrických vozidel, inteligentních domácích spotřebičů a bylinných produktů pro péči o pleť mají velký potenciál k tomu, aby se více mezinárodní značkys. Čína nyní poskytuje světu vysoce kvalitní produkty za konkurenceschopné ceny. V posledním desetiletí byly čínské značky inteligentní elektroniky agresivně aktivní na globálním trhu a znervózněly Sony, Samsung, Dyson a dokonce i Apple.

"Nový Dyson" z Číny

Vzhledem k tomu, že Xiaomi, OnePlus a DJI získávají půdu pod nohama na globálním trhu, se také stal zástupcem předních čínských značek v odvětví čisticích spotřebičů.

Mladý ROIDMI se věnuje vývoji vysavačů a robotických vysavačů vyšší kvality a pokročilejších technologií. Od své založení v roce 2015 podala společnost více než 200 technologických patentů. Nezávislý, přísný             

V roce 2020 ROIDMI X30 zvedl značku na jinou úroveň: dosáhl rekordních 30 milionů crowdfunding. Ve stejném roce se ROIDMI stala první čínskou značkou vysavačů, která otevřela obchod v luxusním obchodním domě Harrods.

V roce 2021 společnost ROIDMI uvedla na trh samosterimační robotické vakuum Eve Plus. Průkopnická technická nologie "deodorizačních iontů"může odložit 99,99% bakterií, virů a parazitů a odstranit pachy v domovním odpadu. Může účinně předcházet druhotným odpadům a chránit zdraví lidí. Mezi mnoha samoprázdnícími  oboty se Xiaomi ROIDMI Eve Plus odlišuje touto speciální funkcí sterilizace odpadu.

Stojí za zmínku, že zakládající tým ROIDMI je tvořen technickými a designovými profesionály, jako je Dyson's. Zakladatel ROIDMI, Wang Zhiqiang, je geek nerd. ROIDMI investovala do technologického vývoje mnohem více  než jiné značky vysavačů. ROIDMI má nyní samozřejmě výhodu v tvrdé globální konkurenci: základní technologie vysavače a vakua robotů. Posedlost technologiemi je další věc, kterou ROIDMI a Dyson sdílejí.

ROIDMI se rozrostla o přední čínský podnik. A díky vysoce kvalitním, uživatelsky přívětivým, inovativním a vysoce hodnotným produktům je ROIDMI připraven splnit ještě odvážnější vizi.

 

 

 

 

 

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.