Walt Disney kupuje Lucasfilm, čekají nás další řady hvězdné série Star Wars

Avatar uživatele

I když se nejedná o zprávu přímo ze světa počítačů, nemohl jsem si nechat ujít možnost informovat vás o této velké události. Fanoušků Star Wars je nepřeberné množství a tato zpráva jistě potěší nejednoho z nich … 

 
A o čem mluvím? Světově proslulá společnost Walt Diesney se rozhodla učinit velký krok v oblasti filmového průmyslu. Kupuje totiž produkční firmu Lucasfilm, jež založil Georg Lucas v roce 1971. Celkem za ní zaplatí 4,05 miliardy dolarů, což v přepočtu činní zhruba 78 miliard korun. 

Fujitsu pro nevidomé

Lucasfilm se může kromě Star Wars také pochlubit ságou o Indianu Jonesovi a další televizní tvorbou. "Je načase, abych předal Hvězdné války nové generaci filmařů," dodává Lucas. To však neznamená, že by ze společnosti odešel, bude zde nadále působit jako poradce při natáčení dalších epizod. Hned sedmou můžeme podle všeho očekávat již v roce 2015. Následující epizody by podle všeho měly spatřit světlo světa během dalších dvou až tří let. Otázkou samozřejmě zůstává, jak bude pojato pokračování veleúspěšného příběhu a jestli se můžeme těšit, nebo spíše obávat.

Fujitsu pro nevidomé

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.