USB Gadgety: Hračky pro všechny bez rozdílu

Štítky:

USB GadgetyNejpoužívanější rozhraní, přes které můžeme své počítače propojit s jiným zařízením, je bezpochyby USB. Zařízení, která jsou kompatibilní s tímto rozhraním, je celá řada. V poslední době je však i tento port využíván zábavným průmyslem, pro výrobu tzv. Gadgets.

<script type='text/javascript'></script>


Standardní uplatnění USB rozhraní zde jistě nemusím dlouze vysvětlovat: pomocí něj připojujeme své periférie (myši, klávesnice) či přenosné disky (externí HDD, flash disky apod.). Můžeme jej však také využít trochu jinak, poněkud zajímavějším a zábavnějším způsobem, který zpříjemní náladu nejen nám, ale i například našim známým či přátelům.

Gadgety, nebo chcete-li USB hračky, jsou aktuálně velmi oblíbeným sortimentem. Vaše klasická obyčejná myš může získat podobu luxusního sportovního automobilu, který jistě udělá velikou radost mladším uživatelům počítače. Váš obyčejný oválný flash disk může například získat podobu klíče, který se mezi skutečnými na klíčence takřka ztratí. To však ale není jediná podoba, která je mezi uživateli oblíbená – flash disk se vyrábí ve spoustě zajímavých provedení, kupříkladu ve tvaru hamburgeru, injekční stříkačky, lega či kolíčku na prádlo.

A pokud se vám toto zdá už poněkud moc extrémní, možná vás zaujme USB lávová lampa, která dodá trochu relaxační pohody na váš pracovní stůl. A nebo jestli pociťujete při dlouhém sezení u počítače bolesti v oblasti krční páteře či zad, možná je pro vás řešením USB masážní strojek. Fantasii se skutečně v oblasti USB hraček meze nekladou. Protože pokud nenajdete vhodné zpracování, je možné si také zábavný originální dárek nechat vyrobit přímo na míru...

Související odkazy:

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.