Sázkové kanceláře očekávají těsný souboj v prezidentských volbách. Tipnete si, kdo nakonec zvítězí?

Štítky:

S koncem roku už jsou prezidentské volby doslova na spadnutí. Jednotliví kandidáti se už dlouhodobě profilují v různém světle a nám přichází prostřednictvím médií jedna zpráva za druhou - i informace, které by možná lecjaký kandidát raději ukryl.

I přes poměrně velké mocenské boje se ale nakonec předpokládá úspěch velké trojice. V dané trojici jsou kandidáti Babiš, Pavel a Nerudová. A minimálně sázkové kanceláře už nyní hlásí, že půjde o těsný souboj! My si v první řadě představíme hlavní aktéry.

Generál Petr Pavel a jeho šance

Generál Petr Pavel je rozhodně osobností. Nedá se popřít, že má za sebou velice dlouhou vojenskou kariéru, kterou nejenže vedl úspěšně přímo v terénu, ale navíc byl i výborným velitelem a následně zmocněncem u NATO. V jednu chvíli byl dokonce takzvaný chairman, česky předsedající, aliance NATO.

Voličům dokáže nabídnout silné charisma a také zásluhy, které jen málokdo může přehlédnout. I proto volební průzkumy jasně mluví o tom, že má velkou trojku jasnou. Ovšem v jakém konkrétním pořadí se dokáže Petr Pavel usadit, aby postoupil do druhého kola, to už je vážná otázka.

Danuše Nerudová jako velké překvapení

Rozhodně v tomto případě nemluvíme o outsiderovi, ale naopak o velice žhavém želízku v ohni. Oproti předchozímu kandidátovi pochází Danuše Nerudová z velice odlišného školního prostředí. Je bývalou rektorkou Mendelovy Univerzity v Brně. Nedávno se na kandidátku sice ukázala nepříjemná fakta, ale ta před volbami tahá každý kandidát doslova z rukávu.

Každopádně ale můžeme s potěšením říct, že seznam kandidátů v tomto roce opravdu dostal pořádnou bombu v podobě silné dámské hráčky. Představa, že by se stala Danuše Nerudová první českou prezidentkou, je jistě velice zajímavá a velký počet zástupců by si to jasně přál!

Bývalý premiér Andrej Babiš

Pro mnohé bylo velkým překvapením, že na seznam kandidátů vážně jméno Andrej Babiš přistálo. Dlouho se totiž debatovalo o tom, zda bývalý premiér do prezidentské volby vůbec půjde. On sám potvrdil tento úmysl až těsně před uzávěrkou kandidátek.

Andrej Babiš je snad jediným kandidátem, se kterým to volební průzkumy vidí už od úplného začátku na pohodlný náskok a jasný postup. Silná konkurence v podobě generála Pavla a populární rektory Nerudové ale nebude žádná procházka růžovým sadem. I přes početný zástup fanoušků se může stát, že tím, kdo neokusí druhé kolo volby, bude právě bývalý premiér.

Sázkové kanceláře vyhlašují velkou sázkovou jízdu!

Pro spousty sázkových kanceláří jsou nejen sportovní, ale také společenské eventy vyhledávanou zábavou. Mezi nimi je také nová sázková kancelář Betano. Ta se rozhodla poctít volby velice zajímavými kurzy a jako nová kancelář nabízí také první sázku s bonusem zdarma – podrobné info najdete v tomto článku.

Kurzy na jednotlivé kandidáty jsou přitom velice zajímavé. Důvodem je fakt, že neexistuje žádný hlavní favorit na vítězství – třem hlavním uchazečům jsou připisovány velice podobné šance.

18+ | Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Průměr: 5 (1)

Obrázek uživatele fnaf12

The Mega Pizzaplex is the setting for Freddy Fazbear's fnaf security breach, a survival horror game. You will play the part of Gregory, a boy who has been stuck in his house all night. When the surprisingly strong Pizzaplex lockout goes into effect, you have to stay alive and look for a way out. Now, let's take a look at how to play Security Breach.

Obrázek uživatele run 3

I am overjoyed to be able to participate in this activity. I was able to gain a great deal of knowledge from the most influential members of the community as well as from those who possessed the most brilliant minds, and there were also endless opportunities for networking, code sprints, and casual chat.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.