Nejlepší mobilní hry roku 2020? Našli jsme je!

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme na mobilech „pařili“ nenasytného hada. Dnešní hry jsou přece jen značně propracovanější a sofistikovanější. Pokud hledáte, jak vyplnit volný čas, máme pro vás několik tipů na tynejlepší herní novinky roku 2020!

PUBG Mobile

Pařili jste PUBG na počítači? Pak vás určitě dostane i tahle mobilní verze, která je velice podobná počítačové předloze. Mobilní battle royale střílečka má v sobě zabudovaný propracovaný systém klanů, chat a turnajový systém, který vás rovnou napojí na esport ekosystém hry. Když k tomu připočtete i obrovskou fanouškovskou základnu, ligovou infrastrukturu a regionální turnaje, jen stěží budete hledat konkurenta.

Fortnite

Dlouho očekávaná mobilovka, která je battle royale konkurentem zmíněného PUBG Mobile, se ve své počítačové podobě dočkala vřelého přijetí. A nejinak tomu bylo také u mobilní verze. Ta sice nevypadá tak dobře jako verze pro PC, přesto si získala bohatou fanouškovskou základnu takřka přes noc. A abyste měli o důvod víc, proč Fortnite na mobilu „trénovat,“ pak dodáme, že vývojáři pořádají turnaje pro specifické platformy a na poslední akci rozdali přes 3 miliony dolarů mezi mobilní hráče ze všech koutů světa!

Call of Duty: Mobile

Když jsme zmínili mobilní hru Fortnite, nesmíme zapomenout na další gamesu, bez které si někteří z nás nedokážou představit dětství. Řeč je samozřejmě o Call of duty, které se na konci roku 2019 dočkalo verze Mobile. Za pouhé tři měsíce si ji stálo neuvěřitelných 180 milionů lidí. Hra vypadá vážně vymazleně a svým zpracováním dostane i ty největší skeptiky.

Gwent: The Witcher Card Game

Propadli jste Zaklínači? Zkraťte si čekání na další sérii tematickou karetní hrou Gwent: The Witcher Card Game, za jejímž vývojem stojí studio CD Projekt RED. V minulém roce Gwent konečně vyšel na iOS a tento rok jsme se ho dočkali i pro mobily s Androidem. Hrát můžete zcela zdarma, pokud máte na PC založený účet.

  • Náš tip: Propadli jste karetním hrám? Vyzkoušejte si, jak funguje opravdu dobré online kasino!

Vengeance

Pokud jste ujížděli na nesmrtelné hře Diablo, rozhodně vaší pozornosti nesmí uniknout Vengeance – single-player RPGéčko, které nabízí spoustu zábavy, napětí, ale i krásnou hudbu a atmosféru. V mnoha ohledech vám bude legendární Diablo připomínat. Čím si vás hra ale jednoznačně získá, to je luxusní grafické zpracování, které se u mobilních her jen tak nevidí. Hrajte svým stylem, využívejte velké množství dovedností a vydejte se na cestu temným světem třeba hned teď.

Game of Thrones: Beyond the Wall

Milovníci ikonické Hry o trůny jásají! Letos totiž spatřilo světlo světa epické RPG s názvem Game of Thrones: Beyond the Wall (do „androidích“ telefonů si ho stáhnete tady). Skvělá grafika a propracovaný příběh vám nedají spát. Menším zklamáním je možná to, že děj se odehrává desítky let před hlavní dějovou linií. V pozici lorda velitele Noční hlídky povedete výpravu za Zeď, abyste našli svého zmizelého předchůdce, jinak známého jako Tříoká vrána. Připravte se na typické RPG prvky i strategická rozhodnutí, boj s obry a skrytá tajemství.

Průměr: 5 (2 votes)

Obrázek uživatele poppy playtime

I'm so happy to be a part of this event. Learned a lot from the most influential people and brightest minds within the community as well as countless opportunities for networking, code sprints, and informal conversations.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.