Nejlepší mobilní hry roku 2020? Našli jsme je!

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme na mobilech „pařili“ nenasytného hada. Dnešní hry jsou přece jen značně propracovanější a sofistikovanější. Pokud hledáte, jak vyplnit volný čas, máme pro vás několik tipů na tynejlepší herní novinky roku 2020!

PUBG Mobile

Pařili jste PUBG na počítači? Pak vás určitě dostane i tahle mobilní verze, která je velice podobná počítačové předloze. Mobilní battle royale střílečka má v sobě zabudovaný propracovaný systém klanů, chat a turnajový systém, který vás rovnou napojí na esport ekosystém hry. Když k tomu připočtete i obrovskou fanouškovskou základnu, ligovou infrastrukturu a regionální turnaje, jen stěží budete hledat konkurenta.

Fortnite

Dlouho očekávaná mobilovka, která je battle royale konkurentem zmíněného PUBG Mobile, se ve své počítačové podobě dočkala vřelého přijetí. A nejinak tomu bylo také u mobilní verze. Ta sice nevypadá tak dobře jako verze pro PC, přesto si získala bohatou fanouškovskou základnu takřka přes noc. A abyste měli o důvod víc, proč Fortnite na mobilu „trénovat,“ pak dodáme, že vývojáři pořádají turnaje pro specifické platformy a na poslední akci rozdali přes 3 miliony dolarů mezi mobilní hráče ze všech koutů světa!

Call of Duty: Mobile

Když jsme zmínili mobilní hru Fortnite, nesmíme zapomenout na další gamesu, bez které si někteří z nás nedokážou představit dětství. Řeč je samozřejmě o Call of duty, které se na konci roku 2019 dočkalo verze Mobile. Za pouhé tři měsíce si ji stálo neuvěřitelných 180 milionů lidí. Hra vypadá vážně vymazleně a svým zpracováním dostane i ty největší skeptiky.

Gwent: The Witcher Card Game

Propadli jste Zaklínači? Zkraťte si čekání na další sérii tematickou karetní hrou Gwent: The Witcher Card Game, za jejímž vývojem stojí studio CD Projekt RED. V minulém roce Gwent konečně vyšel na iOS a tento rok jsme se ho dočkali i pro mobily s Androidem. Hrát můžete zcela zdarma, pokud máte na PC založený účet.

  • Náš tip: Propadli jste karetním hrám? Vyzkoušejte si, jak funguje opravdu dobré online kasino!

Vengeance

Pokud jste ujížděli na nesmrtelné hře Diablo, rozhodně vaší pozornosti nesmí uniknout Vengeance – single-player RPGéčko, které nabízí spoustu zábavy, napětí, ale i krásnou hudbu a atmosféru. V mnoha ohledech vám bude legendární Diablo připomínat. Čím si vás hra ale jednoznačně získá, to je luxusní grafické zpracování, které se u mobilních her jen tak nevidí. Hrajte svým stylem, využívejte velké množství dovedností a vydejte se na cestu temným světem třeba hned teď.

Game of Thrones: Beyond the Wall

Milovníci ikonické Hry o trůny jásají! Letos totiž spatřilo světlo světa epické RPG s názvem Game of Thrones: Beyond the Wall (do „androidích“ telefonů si ho stáhnete tady). Skvělá grafika a propracovaný příběh vám nedají spát. Menším zklamáním je možná to, že děj se odehrává desítky let před hlavní dějovou linií. V pozici lorda velitele Noční hlídky povedete výpravu za Zeď, abyste našli svého zmizelého předchůdce, jinak známého jako Tříoká vrána. Připravte se na typické RPG prvky i strategická rozhodnutí, boj s obry a skrytá tajemství.

Průměr: 5 (2 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.