Kamera do bytu je klíčovým prvkem domácí bezpečnosti

Štítky:

Malá garsonka nebo třípokojový byt, nad zabezpečením bychom se měli zamyslet hned v první řadě. Počet vloupání totiž rok od roku narůstá a zloději mají stále sofistikovanější metody. Pokud jsme o krok před nimi, nemáme se čeho obávat, na druhou stranu však platí, že bezpečnost našich obydlí není žádnou samozřejmostí a žádá si častá vylepšení.

Chcete mít nepřetržitý dohled nad tím, co se doma děje, i když jste v práci, na dovolené nebo na návštěvě u přátel? Není nic snazšího než si pořídit spolehlivou kameru.

Jednoduchá instalace a nepřetržitý provoz

Moderní elektronika jde v každém případě neustále kupředu, často nás umí i velmi příjemně překvapit. Kamera do bytu může mít řadu různých podob, někdy je skrytá i v zařízení, kde by ji nezvaná návštěva opravdu nečekala. Konkrétně v nástěnných hodinách nebo radiobudíku, důmyslný úkryt pak znamená jediné – videozáznam nebo fotografie z místa činu, která vyšetřovatelům významně usnadní jejich práci.

Dopadení pachatele pak bude poměrně snadné, vždyť důkaz je doslova za dveřmi. Na první pohled nenápadné, ale právě o to účinnější. Snadné nastavení a možnost dlouhodobého provozu, stačí jen zapojení do nejbližší zásuvky. Na trhu jsou však i velmi malé modely, které mají akumulátor. Ten pohlídá vaše obydlí třeba během odpolední vycházky do přírody.

Zajímavý výběr napříč dnešním trhem

V každém případě platí, že nemusíte hlídat jen byt nebo vstupní dveře, protože ip wifi kamera se hodí i na zahradu nebo pod pergolu – obecně na jakékoliv místo na vašem pozemku, které byste měli rádi pod nepřetržitým dohledem.

Spolehlivý hlídač vás zaručeně nezklame, navíc si můžete vybírat v řadě různých variant. Podívejte se sami na cel-tec.cz, kde je k dispozici aktuální nabídka na trhu.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.