Jak vybrat vhodnou brašnu/batoh pro váš notebook?

Štítky:

samsonite logoObliba přenosných počítačů, nebo-li notebooků (nebo netbooků), má stále vzestupné tendence. Stejně pozorný, jako u svého zařízení, by měl uživatel zůstat i při výběru svého batohu či brašny, ve kterém hodlá zařízení přenášet.

<script type='text/javascript'></script>


Za přenosné počítače se v dnešní době utrácejí nemalé peníze. I když jsou právě tato zařízení určená k přenosu z místa na místo, nejsou paradoxně nějak zvlášť chráněna vůči vnějším vlivům. A právě zde nastává otázka, jaký ochranný obal pro svůj technický zázrak zvolit. Společnost Samsonite je jednou z mála společností, která si uvědomuje, že zákazník neočekává od svého ochranného obalu pouze a jen onu ochranu zařízení; správné rozložení váhy a dostatečný prostor jsou dalšími důležitými aspekty, které byly při výrobě brašen a batohů pro notebooky klíčové.

Více než 100letá tradice této značky dokazuje, že není ve výrobě zavazadel žádným nováčkem. Zákazník si sám může vybrat, jakým způsobem bude svůj počítač přenášet. Jednou z možností jsou brašny na notebook. Tento typ se především specializuje na uživatele, kteří chtějí své notebooky nosit jen tak přes rameno nebo v ruce. Brašny jsou vyrobeny z nylonového materiálu, který zařízení skvěle ochrání například před deštěm. Protiskluzové dno a speciální vnitřní zip, který nijak nepoškrábe váš notebook, jsou jen dalšími způsoby ochrany, které jsou u brašen od Samsonite samozřejmostí.

Pokud je notebook větších rozměrů, nebo není pro uživatele příjemné nosit jej v ruce či přes rameno, může se blíže seznámit s nabídkou "batohy na notebook". Na jednu stranu si zde můžeme vybírat z batohů menších rozměrů, mající stejné funkce jako brašny, na druhou stranu jsou zde batohy i větších rozměrů, které poslouží stejně dobře k přenosu jak počítače, tak i jiné elektroniky či dokonce společenských obleků. Popruhy zde disponují speciální gelovou podložkou, která poskytuje svému majiteli extrémně měkký a pohodlný pocit při nošení.

Související odkazy:

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.