Daemon Tools

Emulátor CD/DVD mechanik.

<script async src="//openads.aira.cz/www/delivery/asyncjs.php"></script>

Každý má nejspíše na CD či DVD nějaký program nebo počítačovou hru. Tento disk obsahuje data potřebná k instalaci z CD/DVD mechaniky. Ne každý ale ví, že se celé CD či DVD dá přenést v neporušené formě na pevný disk počítače a dokonce se dá poté používat jako onen disk, ze kterého byla data získána. Tento proces (nahrazení mechaniky) se nazývá emulace mechaniky a umožňuje ji právě tento program - Daemon Tools. Dokáže vytvořit dokonce až 4 virtuální mechaniky, které se chovají stejně jako doopravdická. Stačí mít nějaký obraz disku, také nazýván ISO (kvůli nejčastější příponě označující obraz disku - *.iso).

Daemon Tools Lite 4.30.3 dokáže emulovat téměř všechny ochrany proti kopírování, které se vyskytují na trhu, spouští se se startem Windows a vyskytuje se v trayi.

Upozornění: Program obsahuje reklamní systém - doporučujeme systém neinstalovat - při instalaci odškrtněte "nastavit domovskou stránku Daemon Tools" a další reklamní prvky.

Stáhnout soubor

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Tyrone Gibbs

Daemon Tools Lite 4.30.3 dokáže emulovat téměř všechny ochrany proti kopírování, které se vyskytují na trhu, spouští se se startem Windows a vyskytuje se v trayi: Run 3


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.