Daemon Tools

Emulátor CD/DVD mechanik.

Každý má nejspíše na CD či DVD nějaký program nebo počítačovou hru. Tento disk obsahuje data potřebná k instalaci z CD/DVD mechaniky. Ne každý ale ví, že se celé CD či DVD dá přenést v neporušené formě na pevný disk počítače a dokonce se dá poté používat jako onen disk, ze kterého byla data získána. Tento proces (nahrazení mechaniky) se nazývá emulace mechaniky a umožňuje ji právě tento program - Daemon Tools. Dokáže vytvořit dokonce až 4 virtuální mechaniky, které se chovají stejně jako doopravdická. Stačí mít nějaký obraz disku, také nazýván ISO (kvůli nejčastější příponě označující obraz disku - *.iso).

Daemon Tools Lite 4.30.3 dokáže emulovat téměř všechny ochrany proti kopírování, které se vyskytují na trhu, spouští se se startem Windows a vyskytuje se v trayi.

Upozornění: Program obsahuje reklamní systém - doporučujeme systém neinstalovat - při instalaci odškrtněte "nastavit domovskou stránku Daemon Tools" a další reklamní prvky.

Stáhnout soubor

Pro operační systém:
Win 2000/XP/Vista/XP 64 bit/Seven
Jazyk programu:
Čeština
Verze:
4.30.4 Lite
Domovská stránka programu:
http://www.daemon-tools.cc
Velikost souboru:
7,3 MB
Průměr: 4.5 (6 votes)

Obrázek uživatele muneer ahmed

Excellent article plus its information and I positively bookmark to this site because here I always get an amazing knowledge as I expect. Thanks for this to share with us control parental android

Obrázek uživatele muneer ahmed

"Ben ingehuurd voor wat privé danslessen gezien wij op ons huwelijk wel mee kunnen doen op de dansvloer en zeker de openingsdans wordt nog een dingetje.
Bij Pasofino een openingsdans voor onze bruiloft geleerd. Op een persoonlijke, maar vooral leuke manier gebracht.
Toegankelijk voor zelfs de beginners. Ben verschrikkelijk bedankt, je bent een kei in je vak.
" Local businesslisting dansscholen

Obrázek uživatele muneer ahmed

Pretty good post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I’ll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. orient express information


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots