1GB jako 40 minut videozáznamu s minikamerkou NV-VD80

Štítky:

google_logo_evolutionAž 2 hodiny stálého nahrávání, záznam až o maximální délce 320 minut s pamětí 8GB, rozlišení videa 640 x 480, rozhraní USB kompatibilní s verzí 1.1 i 2.0, a k tomu všemu miniaturní rozměry – řeč je o kamerce NV-VD80.

<script type='text/javascript'></script>


Společnost EUROALARM s.r.o., která je specialistou v oblasti zabezpečovací techniky v české republice, začlenila do nabídky kamerových systému produkt, který nad všemi ostatními vyniká bezpochyby svými malými rozměry, solidní odolností a velkou kapacitní pamětí prezentovanou Micro SD kartou. Miniaturní kamera NV-VD80 také vyniká svým flexibilním použitím: je schopna pořídit záznam videa včetně zvuku, ale je i skvělou alternativou za webkameru pro online chat díky CMOS senzoru s 2 Mpx rozlišením.

Díky silnému krytu a ochrannému obalu je dostatečně izolována od vnějších vlivů a díky přiloženým úchytům, které jsou součástí balení, je možné ji uchytit takřka na jakýkoliv předmět – od jízdního kola, motorku až auta počínaje, tak u modelů autíček či letadel konče. Video je ukládáno ve formátu *.avi, který je již dlouhou dobu podporovaným standardem v oblasti videoformátů a zaručuje nám tak zpětnou kompatibilitu s našimi přehrávači či možnými editory videí pro potencionální úpravy námi natočených záznamů. S počítačem zařízení propojíme pomocí rozhraní USB – produkt se detekuje jako velkokapacitní paměť, práce s ním se tak podobá práci s dnes již běžným flashdiskem. Výdrž na baterie se pohybuje okolo 2 h, v pohotovostním režimu až 250 h. LED dioda nám zde signalizuje aktuální stav kamery.

Související odkazy:

Průměr: 5 (2 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.